in

Артист-зрадник: Гліб Михайличенко, який на початку війни виступав для ЗСУ, втік в Росію

Відомий український актор Гліб Михайличенко, який грав у київському Театрі юного глядача на Липках, втік до країни-терористки росії.

Про це розповів колега Михайличенка, режисер Олександр Жила на своїй сторінці у Facebook. Жила показав скріни з Instagram Михайличенка, з яких стало зрозуміло, що той тепер працює на російську компанію, що спеціалізується на створенні інтерв’ю та інших комерційних відеороликів. Сам актор часто з’являється в роликах цієї компанії.

Під постом з цими скрінами українці розповіли, що на початку повномасштабного вторгнення Гліб Михайличенко виступав для бійців ЗСУ:

«А коли актор у 2022 році їздить з концертами до наших військових, а у 2023 опиняється в росії, це як? Мені хтось може пояснити, що там у голові? Яка ж мудра казочка «Фарбований Лис», і скільки ще чарівних перетворень до і після перемоги на нас чекає», — відреагувала на вчинок Михайличенка відома акторка Римма Зюбіна.

Зазначимо, що у самого Михайличенка в Facebook все ще зазначено, що він живе в Києві та працює в Театрі юного глядача на Липках. Своєю чергою, керівництво театру вже відреагувало на скандал і зазначило, що Михайличенко у театральній трупі більше не значиться:

«Зараз у театральній спільноті поширюється інформація про актора, який переїхав до країни-агресора. Хочемо наголосити, що цей актор переїхав до росії після того, як завершив роботу в нашому театрі», — йдеться в заяві театру.

Як саме артист-зрадник виїхав з України невідомо, проте він міг зробити це лише незаконним чином.

До речі, у рф Михайличенко заснував свою кіношколу, куди почав набирати персонал ще у серпні 2022 року.

Глібу Михайличенку 25 років. Він народився в Києві та закінчив університет імені І. Карпенко-Карого у 2019 році. Після цього актор працював в театрі і знімався у серіалах «Любов без гальм», «Спадкоємиця мимоволі», «Жіночий лікар-3».

«Особливий образ» — Каменських прогулялась Одесою в сукні-льолі та засвітила прозоре спіднє

«Завод дебілів» — блогерка-мільйонниця з Дніпра Анна Алхім обізвала жителів західних областей України