in

Нетверезий конфуз: накачана незрозуміло чим екс-«віагра» Анна Сєдокова звалилася прямо на сцені

Співачка Анна Сєдокова, яка народилася в Києві, але забула про батьківщину і перейшла на бік ворога, стала посміховиськом в мережі. Все через відео, на якому зображений її нетверезий конфуз.

Так, в мережі з’явився ролик, на якому співачка епічно звалилася прямо на сцені. Під час концерту в Москві Сєдокова намагалася справити враження на фанатів, але все закінчилося провалом.

Артистка не зуміла встояти на ногах, а тому «приземлилася» на «п’яту точку». При цьому вона намагалася продовжувати співати, проте настільки невиразно вимовляла слова, що нічого не було зрозуміло. Падіння Сєдокової висміяли російські Telegram-канали.

«Схоже, у Анни Сєдокової великі проблеми з алкоголем. І пити вона кинула не просто так. Відео з концерту в Москві, де накачана незрозуміло чим екс-«віагра» звалилася прямо на сцені», — зазначено в одному з них.

Сама Сєдокова свою нову ганьбу ніяк не коментує. Коли було знято відео — не відомо.

Однак зовсім недавно співачка заявляла, що вона «зав’язала» з вином, і пишалася тим, що не пила вже нібито 18 днів. Чи вдалося опальній артистці протриматися і не» зірватися » — залишається загадкою.

«Хотіла передихнути» — Ольга Сумська різко відповіла на хейт через відпочинок на курорті під час війни

Путін ухвалив рішення підірвати Запорізьку АЕС: ЗМІ дізналися дату