in

«Я постійно молюся за президента Зеленського» — 80-річна пенсіонерка Туреччини віддає свою пенсію ЗСУ

80-річна Муаззез Мерт із Стамбула стала ще одним яскравим прикладом того, що Україну підтримує весь світ. У програмі «Я не забуду» на каналі «Дім» пенсіонерка зіналася, що інтерес і співчуття до подій в нашій країні у неї виникли після перегляду новин, за якими вона постійно стежила по телевізору з початку війни.

«Про початок війни дізналася по телебаченню. Я постійно із сином на зв’язку, який перебуває в Україні, тому одразу зателефонувала йому та сказала постаратися допомогти людям. Я молилася Богові, аби не було смертей. Ми розуміємо, що у війні немає переможців», — наголосила Муаззез Мерт.

Навіть перебуваючи в іншій країні, сім’я Мерт використовує кожну можливість допомогти.

«У нас дуже велика родина. З самого дитинства ми росли з бажанням допомогти, ми завжди підтримуємо один одного. Мій син полюбив Україну як свою рідну країну. Він вважає, що добро, яке він робить, колись повернеться до нього», — розповідає Муаззез.

Всі свої заощадження Муаззез передала синові, щоби він зумів придбати необхідні матеріали для українських військових. Крім того, частина її пенсії регулярно йде на підтримку ЗСУ.

Її син Демір Мерт, який також став героєм програми «Я не забуду» — громадянин Туреччини та справжній патріот України. Він активно вивчає українську мову та допомагає ЗСУ, за що регулярно отримує погрози на свою адресу від росіян. Його в Україні знають як водія «найпатріотичнішого» таксі.

«Я пишаюся своїм сином та всіма, хто бореться за мир і свободу. Я хочу приїхати в Україну, щоб познайомитися з такими ж шляхетними людьми та подякувати їм за самовідданість і сміливість. Я постійно молюся за Володимира Зеленського і за всіх українських героїв», — зізналася Мерт у студії програми «Я не забуду».

Чулпан Хаматова і Чичваркін влаштують благодійну вечерю для допомоги ЗСУ: росЗМІ заверещали про турнікети для «головорізів»

«Кінець нашої історії» — дружина Віктора Павліка заговорила про розставання