Ми вже повідомляли про жахливе подвійне самогубство у столиці , коли з балкона висотки одночасно кинулися 18-річний брат та його 17-річна сестра.
Цій жахливій пригоді був присвячений один із випусків програми «Говорить вся країна» з Олексієм Сухановим. У ході передачі автор і запрошені гості постаралися розібратися в мотивах, які спонукали молодих людей звести рахунки з життям, адже їхній вчинок може стати прикладом для інших підлітків, які опинилися у скрутній ситуації.
Як відомо, Володимир та Вікторія не були рідними по крові — це були зведені брат та сестра, які виховувалися у великій прийомній родині під Києвом. Загалом у цій сім’ї 14 прийомних дітей. Один із зведених братів, запрошених на зйомки програми, розповів, що загиблі обрали дату 2 жовтня не випадково:
2 жовтня у дівчинки, яку Вова дуже любив, був День народження. Вони мали дуже важку історію кохання. Не можна сюди приплітати когось і казати, що хтось винен. Вони це спланували та вони це зробили. Але я гадаю, що він вибрав цей день не випадково. Тому я не вірю в його кохання з сестрою
Як відомо, на телефонах загиблих виявили фото та відео, на яких Володимир та Вікторія показали, як проводили разом останні дні життя . Вони гуляли Києвом, приймали заборонені речовини та займалися коханням.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2023/10/screenshot81-e1696443449492-1.jpg)
У нас є Telegram-канал, називається «Сім’я», ми там усі спілкуємося та розповідаємо один одному події, які відбуваються. Вони це все виклали в сімейний канал. Я бачила останні хвилини дітей у прямому ефірі на власні очі. не всі продумали до останньої секунди. Ми всі були шоковані, коли це сталося, адже не знали про їхні наміри. Я навіть не знала, що вони відчувають одне до одного. Я питала у дочки, чому вона так багато проводила часу із сином, вона говорила, що просто допомагала йому, подавала їхні стосунки як підтримку зведеного брата.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-02-133003-e1697746669534.jpg)
Запрошена на програму психолог зробила кілька практичних порад батькам підлітків. «Насамперед треба звертати увагу на висловлювання підлітка, якщо він каже: я не хочу жити, краще б мене не було, краще б я помер чи померла – це вже перші дзвіночки, щось не так. Якщо дитина розповідає про самогубство від імені свого друга, начебто «одна моя знайома хоче накласти на себе руки» — це також привід звернутися до фахівця», – пояснила психолог-суїцидолог Ганна Просвітова.