in

«Спивається на очах!» — Потап із синім обличчям заспівав лайливу пісню про іспанську ТРО

23 жовтня стало відомо, що експонати «Скіфського золота» були знайдені в Іспанії.

За повідомленнями Нацполіції Іспанії «Агенти заарештували п’ятьох людей, тим самим ліквідувавши злочинну мережу, яка займається незаконним вивезенням культурних цінностей з України. Вилучені вироби — золоті прикраси, що мають величезну історичну та економічну цінність, були вкрадені, незаконно вивезені та мали бути продані в Мадриді». За оцінкою іспанських фахівців, вартість коштовностей становить понад 60 мільйонів євро.

На новину відреагував український репер Потап, для якого Іспанія стала останнім часом другим будинком. Музикант спробував нашвидкуруч скласти кілька рядків про знайдене золото і зачитати їх під музику, проте творіння вийшло вульгарне і нескладне. Варто зазначити, чоловік Насті Каменських цим вчинком ще більше впав в очах українців, яких вразило навіть не так бездарне виконання, як синюшний колір обличчя 42-річного артиста.

Золото із України
Заарештовано в Мадриді
60 мільйонів євро
Хотіли сп**дити, а х*р вам!
Іспанська поліція працює о-о-о
Краще за ТРО!
Повертайся додому, Скіфське золото!

«Невже Потап спивається? Дуже шкода…», «Це дно!», «Невже Настя не може привести його до тями?!», «Іспанський сором!», «Позорище! Що ти вживаєш?! — пишуть передплатники.

Читайте також: «Я чоловік і це мій обов’язок!» — Потап виступив проти петиції, яка б звільнила його від мобілізації.

«Якщо Полякова віддала ці гроші на ЗСУ, то окей» — військовослужбовець-музикант прокоментував скандальне весілля у Львові

Близнюкам — шокуюча інформація, а у Скорпіонів — конфліктна ситуація: гороскоп на 25 жовтня