in

Скорпіонам — один із найщасливіших днів, а Близнюкам — професійна перемога: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 11 січня

У четверг, 11 січня, Скорпіонів чекає один із найщасливіших днів у всьому місячному циклі. А Близнят чекає професійна перемога, яка посилить вашу самооцінку. Що чекає на інші знаки Зодіаку — читайте в гороскопі нижче.

Гороскоп на 11 січня для Овнів

Відповідь на важливе для вас – життєве чи професійне – питання прийде із зовсім несподіваного боку: цілком можливо, що почуєте ви її від людини, яку бачите вперше у житті.

Гороскоп на 11 січня для Тельців

Незважаючи на непереборне бажання взятися до роботи, яке долатиме вас від самого ранку, поспішати з цим не варто – успіхом вона не увінчається, лише дарма витратите час і сили.

Гороскоп на 11 січня для Близнюків

Професійна перемога, яку вам вдасться здобути цього дня, значно посилить вашу самооцінку, яка останнім часом – через властиву вам скромність – почала знижуватися.

Гороскоп на 11 січня для Раків

День однаково сприятливий як для професійних, так і для господарських справ – головне, щоб дії були спокійними й розміреними, від поспіху користі не буде.

Гороскоп на 11 січня для Левів

Фінансові питання необхідно вирішувати з обережністю — великий ризик витратити суму, яка значно продірявить ваш бюджет, тому краще до магазинів взагалі не заходити — так би мовити, подалі від спокус.

Гороскоп на 11 січня для Дів

Вам не завадить частка розумної економії: звісно, не варто відмовляти собі в необхідному, але й – у пориві марнотратства – скуповувати все, що трапиться на очі, теж небажано – так недовго і збанкрутувати.

Гороскоп на 11 січня для Терезів

Зірки наполегливо рекомендують звернути увагу на сон, який ви побачите цієї ночі: можливо, він і не виявиться пророчим, але відповідь на запитання, яке вас хвилює, цілком може дати.

Гороскоп на 11 січня для Скорпіонів

На вас чекає один із найщасливіших днів у всьому місячному циклі – головне, не чекати на милість від зірок, а самим налаштуватися на позитив, тоді все задумане втілиться в життя практично без зусиль.

Гороскоп на 11 січня для Стрільців

Незважаючи на те, що зі здоров’ям у представників знака все гаразд, сьогодні необхідно його поберегти: важливо остерігатися травм, переохолодження і харчових отруєнь.

Гороскоп на 11 січня для Козорогів

Небажано ухвалювати важливі рішення – особливо у професійній діяльності: велика ймовірність того, що вони виявляться помилковими і все доведеться переробляти, а це зайва трата часу й сил.

Гороскоп на 11 січня для Водоліїв

Хоча б частину дня необхідно присвятити прогулянці на свіжому повітрі – найкраще в парку або біля водойми: це дасть змогу зосередитися на своєму внутрішньому світі й заспокоїтися.

Гороскоп на 11 січня для Риб

Займаючись аналізом своєї недавньої діяльності, необхідно робити виключно конструктивні висновки, що дозволить розробити правильну тактику та стратегію, самокритика – під забороною.

Працює на росТБ та підігрує пропаганді: відомий ведучий з Донецька, який закликав українців до єдності, виявився зрадником

Потап виявив наміри повернутися на російську сцену