in

Таро гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2024 року

В середині березня сил стає більше, а значить, настає час для втілення в життя сміливих планів. Не оступитися і не зробити прикрих промахів Знакам Зодіаку допоможе таро прогноз.

Експерти рекомендують представникам зодіакальних сузір’їв не поспішати з тлумаченням старших арканів, щоб не упустити важливих і значущих деталей. Звертати увагу варто і на передчуття — вони допоможуть правильно трактувати прогноз і вбережуть від невірних висновків або дій.

Овни

На початку тижня Овнів чекають серйозні зміни, завдяки яким вдасться вирватися від купи проблем і змінити життя на краще. Аркан «Колесо Фортуни» закликає представників Знака не поспішати з діями, щоб не оступитися за крок від довгоочікуваної перемоги. Спочатку важливо проаналізувати те, що трапилося і зрозуміти, як користуватися подарунками долі.

По карті «Сила» настає час, коли зволікати не можна. Аркан вказує Овнам на відмінні можливості, якщо не пасувати і взяти на себе відповідальність. По цій карті будь-які проблеми вирішаться, а неприємності обійдуть стороною.

Завершує тиждень позитивна карта «Дурень», за якою Овни зможуть залучити в своє життя приємні перспективи. Рада Аркана — не довіряти незнайомцям і не діяти навмання. Увага до деталей і відповідальність вбережуть від безлічі проблем.

Тельці

Карта «Мир» обіцяє Тельцям гармонійний початок тижня. З цього Аркану немає причин для занепокоєння — доля прихильна, а значить, можна спокійно займатися запланованими справами і не турбуватися за їх результат. Вказує карта і на завершення труднощів, набуття щастя, нагороду за докладені зусилля.

По карті «Правосуддя» Тельці не повинні забувати про відповідальність. Аркан закликає діяти чесно і не забувати про те, що всі дії позначаться на майбутньому. Спроби обдурити долю або схитрувати не закінчаться нічим хорошим і зажадають роботи над помилками.

Завершує тиждень Аркан «Закохані», який віщує серйозні зміни. Вони можуть стосуватися не тільки особистого життя, а й роботи. Тельцям належить тимчасово обмежити себе в чомусь, змінити життя і зробити вірний вибір, який призведе до щастя і удачі.

Близнята

На початку цього тижня Близнятам варто прислухатися до поради Аркана «Помірність». Карта закликає не поспішати з діями до тих пір, поки ситуація не проясниться, а також не довіряти пліткам і чуткам — вони можуть збити з пантелику і лише нашкодять.

Аркан «Закохані» говорить про те, що настала пора почати новий етап життя, зробивши відповідальний вибір. По цій карті Близнята зможуть залучити удачу і успіх, якщо будуть спиратися на свої бажання, а не слідувати шляхом більшості.

Карта «Ієрофант» завершує тиждень, закликаючи Близнят розставити пріоритети і прислухатися до думки мудрого старшого покоління. Уміння правильно розраховувати сили і не відхилятися від складеного плану допоможе обійти стороною негаразди.

Раки

Цей тиждень буде позитивним для Раків. Аркан «Імператриця» обіцяє удачу в справах, проте для цього важливо не поспішати і не намагатися обдурити долю. Події будуть розвиватися неспішно, але в кінці чекатиме заслужена нагорода.

По карті «Правосуддя» Ракам важливо знайти гармонію між емоціями і розумом, щоб не оступитися і не піддатися ні сильним почуттям, ні провокаціям. Чесність і впевненість допоможуть завершити намічені справи в строк і обійти конкурентів в чесній боротьбі.

Карта «Сонце» обіцяє представникам сузір’я відмінне завершення тижня. З цього Аркану проблем не передбачається, а значить, можна сміливо втілювати в життя плани, відпочивати і насолоджуватися щасливим життям.

Леви

На початку тижня по карті «Помірність» Левів чекають випробування. Аркан обіцяє сприятливе вирішення складної ситуації в тому разі, якщо не поспішати і вдумливо працювати не тільки над проблемою, але і над собою. Знайшовши гармонію, Леви зможуть поставити крапку і отримати нагороду.

По карті «Відлюдник» настає час, коли Левам варто якийсь час провести без зовнішніх подразників. Це може бути запланований відпочинок або лікування. У тиші і спокої представники Знака зможуть не тільки відновити сили, але і вірно розставити пріоритети.

«Правосуддя» в розкладі — карта відповідальності. По ній Леви зможуть завершити розпочаті справи і закласти міцний фундамент для майбутніх перемог. Рада Аркана — бути чесними і неупередженими, щоб не стати заручниками власної недалекоглядності або спокус, що заважають приймати правильні рішення.

Діви

На початку тижня по карті «Місяць» Дівам не варто ігнорувати передчуттів. Інтуїція допоможе вибрати правильний напрямок і не зайти в глухий кут. Також Аркан говорить про таємниці, які дізнаються Діви. Отриманою інформацією потрібно розпорядитися з розумом.

Аркан «Закохані» символізує зміни, і щоб вони були позитивними, Дівам важливо зробити вірний вибір. Карта закликає діяти самостійно і слухати своє серце, щоб не помилитися.

Завершує цей тиждень позитивна карта «Зірка». Вона символізує вищий захист, а значить, можна сміливо займатися запланованими справами. Удача чекає тих представників сузір’я, хто не зверне зі шляху і не стане пасувати перед складними справами.

Терези

Цей тиждень буде вельми благополучним для Терезів. Аркан «Зірка» символізує відсутність проблем і перешкод на шляху. Це означає, що представники Знака зможуть вчасно завершити справи, якщо не будуть відволікатися і перекладати відповідальність.

По карті «Закохані» Терезів чекають серйозні зміни, які будуть залежати від них самих. Аркан закликає зосередитися, щоб визначитися з подальшим шляхом, не боятися змін і самостійно вибирати напрямок.

Карта «Сонце» завершує тиждень, вказуючи Терезам на отримання гідної винагороди і приємні перспективи. Представники Знака зможуть відпочити і заповнити запас енергії, щоб з новими силами братися за справи.

Скорпіони

На початку тижня Скорпіонам належить виконати роботу над помилками або тимчасово призупинити справи. Аркан «Повішений» символізує тимчасовий глухий кут, вибратися з якого вийде, якщо не поспішати з висновками. Рада карти — приймати зважені рішення і чуйно прислухатися до своєї інтуїції.

По карті «Вежа» Скорпіонів чекають події, які вже давно готові увірватися в життя. Представникам Знака немає сенсу панікувати, навіть якщо здається, що ситуація вийшла з-під контролю. Уміння вичікувати і аналізувати вбереже від неприємностей.

Завершує тиждень Аркан «Закохані», за яким Скорпіони зможуть змінити життя на краще. По цій карті важливо приймати самостійні рішення, щоб знайти шлях до щастя, а не переслідувати чужих ідеалів.

Стрільці

Карта «Дурень» закликає Стрільців до пильності. Недбале ставлення до своїх обов’язків може обернутися великими проблемами, тому так важливо бути уважними. Уміння вчасно зупинитися і не піддаватися на провокації вбереже представників Знака від безлічі неприємностей.

По карті «Маг» Стрільців чекають нові успіхи. Аркан закликає користуватися своїми здібностями і розвивати таланти, щоб не упускати нових можливостей для залучення позитивних змін і здобуття свого місця під сонцем.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Стрільці будуть стояти на розвилці і їм належить зробити вибір. Скасувати його буде складно, тому поспішати не варто. Покладатися потрібно на себе, щоб вибрати дорогу, яка призведе до щастя.

Козероги

На початку тижня по карті «Імператор» Козероги повинні усвідомлювати свою відповідальність і приймати мудрі рішення. Аркан обіцяє хороші можливості в діловому середовищі в тому разі, якщо діяти чесно і не покладатися на негативні емоції.

По карті «Сила» Козероги зможуть подолати будь-які труднощі, якщо повірять у свої сили і не будуть пасувати перед невідомістю. Карта символізує активність і вміння протистояти негараздам, які віддаляють від щастя.

Завершує тиждень Аркан «Мир», за яким Козерогів чекає довгоочікувана нагорода за докладені зусилля. По цій карті з легкістю вирішуються розбіжності і настає час безтурботності.

Водолії

Карта «Колесо Фортуни» випадає на початок тижня, а значить, він буде не найпростішим. Рада Аркана — не поспішати з висновками і уважно стежити за знаками долі. Вони допоможуть Водоліям знайти вірний шлях до щастя.

Карта «Відлюдник» з’являється в розкладі, коли необхідний час для усамітнення і переосмислення. Водолії зможуть на час віддалитися від роботи, щоб розставити пріоритети, відмовитися від застарілих планів і поправити здоров’я.

Аркан «Правосуддя» обіцяє вирішення проблем, однак для цього Водоліям доведеться потрудитися. Активність і відповідальність допоможуть обійти стороною неприємності і не піддатися на провокації з боку маніпуляторів.

Риби

На початку тижня по карті «Закохані» Риб чекають зміни, які будуть на краще, якщо спиратися на свої бажання і пріоритети. Зробити вірний вибір допоможе і інтуїція, а ось орієнтуватися на думку оточення не варто, щоб не піти шляхом чужих бажань.

По карті «Правосуддя» Риби зможуть знайти спокій і завершити складні справи. Аркан символізує чесність і непідкупність, завдяки яким вдасться обійти конкурентів і не піддатися на провокації заздрісників.

Завершує тиждень Аркан «Зірка», що символізує приємні зміни. По цій карті Риби зможуть завершити справи в строк, якщо не кинуть розпочатого і не стануть ухилятися від прямих обов’язків.

«Тепер я громадянка великої держави!»: киянка Любов Успенська прокоментувала отримання паспорта РФ

Фінансовий гороскоп на тиждень для всіх знаків Зодіаку з 18 по 24 березня