in

Таро гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2024 року

В кінці березня сил стає більше, а значить, настає час для втілення в життя сміливих планів. Не оступитися і не зробити прикрих промахів Знакам Зодіаку допоможе таро прогноз.

Експерти рекомендують уважно проаналізувати аркани що випали, щоб глибше зрозуміти сенс прогнозів і обійти неприємності стороною.

Овни

Початок тижня, судячи з карти «Суд», буде оптимістичним. Овнів чекає довгоочікувана розв’язка, завершення важкого періоду і набуття свободи. Настає пора залишити в минулому страхи і тривоги, щоб тут і зараз створювати успішне майбутнє і звільнитися від обставин що сковують.

Ще одна позитивна карта «Маг» обіцяє Овнам довгоочікуваний успіх. З цього Аркану важливо користуватися своїми талантами і не боятися заявляти про себе. Рада карти — знайти гармонію, щоб приймати рішення не на приводу миттєвих емоцій.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», який обіцяє Овнам початок нового життєвого етапу. Представники Знака відчують, що у них немов виростають крила за спиною, відрізаючи негатив і дозволяючи піднятися над проблемами, які вже втратили актуальність.

Тельці

«Верховна жриця» в розкладі на початку тижня — карта, що закликає Тельців не поспішати з діями. З цього Аркану на перше місце виходить інтуїція, завдяки якій вдасться вчасно вступити в гру і отримати нагороду.

Карта «Колесо Фортуни» символізує непередбачені події, які можуть спочатку налякати своєю невідворотністю. Тельцям не варто лякатися — все, що відбувається, трапляється вчасно, а значить, треба почекати, щоб вдатися в суть того, що відбувається і прийняти вірні рішення.

По карті «Помірність» Тельцям немає сенсу поспішати і підганяти час. Рада Аркана — сповільнитися, щоб не упустити нічого важливого і не стати заручниками власної недалекоглядності.

Близнята

На початку тижня по карті «Колесо Фортуни» Близнят чекають події, які не можна запобігти. З цього Аркану життя змінюється, і ці зміни будуть на краще, якщо не поспішати з висновками і ретельно проаналізувати те, що трапилося.

Карта «Дурень» обіцяє Близнятам проблеми лише в тому разі, якщо халатно ставитися до своїх обов’язків і обіцянок. Аркан закликає представників Знака бути обережними, щоб не оступитися і не упустити нових можливостей.

Завершує тиждень позитивна карта «Мир». За нею представники сузір’я зможуть досягти поставленої мети, знайти внутрішню гармонію і з легкістю поставити крапку в складній справі.

Раки

На початку тижня по карті «Колісниця» Ракам не варто зволікати. Карта закликає діяти активно і оптимістично дивитися в майбутнє. Знаки долі і внутрішній голос допоможуть знайти вірний шлях і не оступитися за крок від успіху.

Позитивний Аркан «Сонце» символізує перемогу над страхами і перешкодами. По цій карті Раки вільні вибирати будь-який напрямок і займатися тими справами, які приносять задоволення.

Аркан «Вежа» є попередженням. По цій карті в життя Раків увірвуться закономірні зміни, які вже давно назрівали. Рада Аркана — не чинити опір тому, що відбувається, щоб не упустити нових можливостей.

Леви

Початок тижня по карті «Ієрофант» буде відповідальним. З цього Аркану Левам необхідно розставити пріоритети, щоб направити енергію в русло вирішення першорядних завдань. Така тактика вбереже від промахів і втрати дорогоцінного часу.

Аркан «Колісниця» означає, що Леви зможуть взяти ситуацію під контроль, швидко адаптуватися і зробити останній ривок до залишеної мети. Оптимізм і впевненість в собі допоможуть швидко приймати правильні рішення і не пасувати перед тимчасовими труднощами.

Аркан «Мир» завершує тиждень, обіцяючи Левам довгоочікуване набуття свободи і щастя. По цій карті немає причин для занепокоєння — доля прихильна і дозволяє завершити розпочате, отримати нагороду і знайти внутрішню гармонію.

Діви

«Колесо фортуни» в розкладі на початку тижня — карта несподіваних подій. З цього Аркану Дів чекають потрясіння, які, втім, вляжуться. Рада карти — не сприймати те, що відбувається як покарання. Навпаки, події допоможуть визначитися з вибором подальшого шляху і не упустити свого щастя.

Карта «Закохані» символізує зміни. Чи будуть вони на краще, залежить від прийнятих рішень. Дів чекають відповідальні дні, коли важливо помічати деталі і прислухатися до свого серця, щоб не помилитися.

Аркан «Диявол» символізує час випробувань, коли від Дів будуть потрібні максимальна зібраність і відповідальність. Відмова від потурання поганим звичкам і уподобанням стане гарною підмогою в боротьбі за своє щастя.

Терези

На початку тижня по карті «Відлюдник» у Терезів буде час для того, щоб розставити пріоритети, заповнити запаси сил і залишити в минулому застарілі ідеї. Також Аркан вказує на можливість поправити своє здоров’я, відправившись в санаторій.

Мудра карта «Імператор» символізує вміння приймати правильні рішення, знайомитися з вірними друзями і вирішувати фінансові проблеми. Терезам важливо пам’ятати про чесність і неупередженість, які не дадуть оступитися та зв’язатися з шахраями.

Кінець тижня, судячи з карти «Дурень», буде цілком сприятливим. Аркан не обіцяє проблем в тому разі, якщо Терези не будуть забувати про відповідальність. Недбалість і необачність, навпаки, накликають проблеми.

Скорпіони

По карті «Ієрофант» Скорпіонам на початку тижня важливо пам’ятати про головні цілі і не розмінюватися на дрібниці. Уміння розставляти пріоритети допоможе представникам Знака не упустити дорогоцінного часу.

Карта «Помірність» закликає Скорпіонів до обережності і відсутності поспіху. З цього Аркану важливо пам’ятати про норму у всьому: в їжі, витратах, розвагах, роботі. Набуття внутрішньої гармонії і правильний розпорядок дня вбережуть від безлічі неприємностей.

Карта «Смерть» завершує тиждень, закликаючи Скорпіонів закривати двері минулого і не засмучуватися про те, чому вже не судилося статися. Аркан символізує звільнення від кайданів, що сковують рух, а значить, настала пора попрощатися зі страхами, сумнівами і комплексами.

Стрільці

Початок тижня, судячи з карти «Колісниця», буде досить активним. Аркан символізує рух, без якого неможливе завоювання нових вершин. Стрільцям важливо діяти, щоб не упускати нових перспектив.

По карті «Правосуддя» Стрільці отримають довгоочікувані результати своєї праці. Крім того, карта закликає представників Знака діяти чесно і не йти на угоди з совістю, щоб в майбутньому не зіткнутися з проблемами.

Завершує тиждень карта «Закохані», по якій настає пора вибрати шлях, стоячи на розвилці. Стрільці зможуть прийняти вірні рішення, якщо прислухаються до себе і вірно розставлять пріоритети.

Козероги

На початку тижня по карті «Місяць» Козерогам доведеться зіткнутися з перешкодами, які можна подолати завдяки увазі до власної інтуїції. Внутрішній голос допоможе не блукати в сутінках і швидко знайти шлях, що веде до звільнення від неприємностей.

«Суд» в розкладі — карта перемоги над страхами і обставинами. З цього Аркану Козероги зможуть здобути свободу від обставин що сковують. Рада Аркана — діяти чесно і неупереджено.

Аркан «Мир» обіцяє Козерогам прекрасне завершення тижня. Карта вказує на досягнення мети, набуття внутрішньої рівноваги, а також можливість поставити крапку в суперечках і конфліктах, вирішивши їх мирним шляхом.

Водолії

Аркан «Помірність» нагадує Водоліям про те, що не можна кидатися з крайності в крайність. Набуття внутрішньої гармонії допоможе вірно розподілити сили і досягти поставлених завдань в строк.

Аркан «Сила» говорить про нові можливості, від яких не можна відмовлятися. Водолії зможуть подолати будь-які перешкоди, якщо будуть вірні собі і не стануть хитрувати, намагаючись обдурити долю.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», що обіцяє Водоліям звільнення від тривог і проблем. Карта символізує оновлення, яке необхідно для прощання з віджилим минулим і здобуття свободи від будь-яких поганих уподобань.

Риби

Карта «Сила» випадає на початок тижня, вказуючи Рибам на приємні можливості. Представникам Знака не варто здавати своїх позицій і відмовлятися від планів. Впевненість і чесність допоможуть досягти потрібних цілей в строк.

По карті «Місяць» Риб чекають випробування, подолати які допоможуть увага до інтуїції і впевненість у своїх силах. Рада Аркана — діяти обережно і не поспішати. Щоб не упустити важливих знаків долі. Вони допоможуть знайти вірний шлях до щастя і свободи від неприємностей.

Завершує тиждень карта «Закохані», яка символізує зміни. Вони будуть безнапасними, якщо Риби зроблять вірний вибір, ґрунтуючись на свої переваги і пріоритети.

Що зірки нам пророкують: гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2024 року

На знак підтримки: Пугачова та Галкін одягли доньку у кольори українського прапора