in

Таро гороскоп на тиждень з 1 по 7 квітня 2024 року

Почати квітень з позитивної ноти і не викликати зайвих труднощів Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки за картами Таро.

Таро-прогнози користуються популярністю кілька століть, адже точні підказки неодноразово рятували в складних ситуаціях і допомагали прийняти вірні рішення. Експерти рекомендують представникам Зодіакальних сузір’їв познайомитися з картами, що випали, щоб визначитися із завданнями і залишити сумніви позаду. Головне — зіставляти підказки карт з тим, що відбувається в житті і не ігнорувати інтуїцію.

Овни

Початок тижня буде вдалим та позитивним. Аркан «Сонце» обіцяє нові успіхи та можливості, якими важливо скористатися. На Овнів чекають щасливі зміни і у фінансовому становищі, тому потрібно стежити за знаками долі, щоб не помилитися за крок від довгоочікуваної перемоги.

«Маг» у розкладі — карта рішучих дій та оптимізму. За цією картою Овнам не варто переживати — доля прихильна, а отже, настає час для виконання поставлених завдань чи втілення в життя тих планів, які раніше здавалися нездійсненними або на них не вистачало часу та сил.

По карті «Правосуддя» залишається у минулому все те, що заважало розвитку. Аркан закликає Овнів оцінити результат своїх праць і зробити роботу над помилками, якщо це потрібно. Така тактика допоможе надалі не робити подібного і не гаяти часу на виправлення недбалості.

Тельці

Карта «Смерть» закликає Тельців попрощатися з минулим, завершити справи та поставити остаточну точку. Аркан символізує відродження, коли настає час для того, щоб впустити в життя нові події, людей та приємні перспективи.

У середині тижня Тельцям варто побоюватися будь-яких спокус. Аркан «Диявол» говорить про перевірку на міцність, коли важливо силою волі відмовлятися від усього, що може призвести до сумного результату. Йдеться не тільки про погані звички, а й про необдумані витрати або бажання перехитрити долю.

Аркан «Сила» завершує тиждень, вказуючи Тельцям на рішучий час для активної роботи. По цій карті будь-які перешкоди будуть по плечу, якщо вірити у свої сили та йти назустріч мрії без побоювань.

Близнята

На початку квітня Близнятам по карті «Закохані» належить зробити серйозний крок. Карта описує ситуацію роздоріжжя, коли представникам Знаку потрібно вибрати єдиний шлях і пройти ним до кінця. Приймати рішення важливо самостійно.

«Правосуддя» у розкладі — карта отримання винагороди, оцінки результату та можливої роботи над помилками. Чесність і неупередженість, а також уміння прислухатися до мудрих порад відкриють перед Близнюками нові можливості.

Завершує тиждень Аркан «Колесниця», за яким до довгоочікуваної мети залишається зовсім небагато. Тиждень важливо завершити на позитивній ноті, а отже, треба діяти без сумнівів і остраху.

Раки

Тиждень починається позитивно. Аркан «Маг» обіцяє Ракам чудові можливості, які не можна ігнорувати. Настає час, коли можна повністю користуватися своїми талантами і навіть робити бізнес на своєму хобі.

По карті «Ієрофант» обережність не завадить. Карта закликає розставити пріоритети і не гнатися за двома зайцями одразу. Не зайвими будуть і настанови досвідчених колег чи перевірених близьких.

Карта «Смерть» часто лякає, проте не несе негативу. Аркан описує час, коли настає час переродитися, відкрити новий розділ життя і впустити в життя зміни. Вони будуть позитивними, якщо не зациклюватися на минулому, а лише здобути з нього цінні уроки.

Леви

Активний початок тижня по карті «Маг» принесе свої плоди та допоможе Левам завоювати нові вершини. За цим Арканом не можна залишатися в тіні і сумніватися у своїх силах — настав час заявити про себе і сміливо йти назустріч мріям і цілям.

Карта «Смерть» закликає Левів не зволікати та ставити крапки у тих справах, які вже підійшли до логічного завершення. Порада карти — не боятися нових подій, інакше життя не зміниться і доведеться тупцювати на місці без можливості розвитку.

«Суд» у розкладі — карта завершення та звільнення. Це означає, що Леви зможуть завершити ті справи, що тягнуться з минулого, виграти судові розгляди або отримати довгоочікуване повернення коштів.

Діви

Позитивна карта «Сонце» відкриває тиждень, говорячи про нові можливості та везіння у всіх починаннях. Діви зможуть вирішити фінансові проблеми, почати рух кар’єрними сходами або швидко розвивати свою справу, яка принесе прибуток, якщо не зупинятися на досягнутому.

Аркан «Повішений» символізує тимчасову паузу, коли для подальшого руху потрібно закрити невирішені питання. Не виключено, що Дівам доведеться переключити увагу з основної роботи, щоб у майбутньому не відволікатися на прикрі перешкоди.

Карта «Дурень» символізує щасливу випадковість, завдяки якій Діви зможуть змінити своє життя на краще. Це може бути виграш, раптове отримання спадщини чи перспектива кар’єрного зростання. Порада карти — не втрачати пильності, щоб через недбалість не залишитися ні з чим.

Терези

Карта «Верховна жриця» говорить про мудрість та вміння вичікувати. З цього Аркану Терезам не варто починати тиждень з активної роботи — зараз важливіше придивитися до того, що відбувається, зробити висновки і вступити в гру в найсприятливіший для цього час.

Помірність у розкладі символізує вміння у всьому дотримуватися золотої середини. Успіх не пройде стороною, якщо зважувати кожен крок і відмовитися від поспіху, навіть якщо оточення намагається маніпулювати або змушує діяти без огляду.

Наприкінці тижня по карті «Маг» Терези зможуть повною мірою розкрити свої таланти, завдяки яким вдасться знайти свій шлях до щастя. Відомо, що справа своєї мрії приносить не тільки прибуток, а й дозволяє насолоджуватися роботою, а не обтяжувати її в надії на швидкі зміни.

Скорпіони

Скорпіонам за картою «Правосуддя» потрібно бути дуже чесними. Аркан обіцяє набуття щастя і налагодження всіх справ, тому хвилюватися за майбутнє немає сенсу. Можливо, буде потрібно коригування та невелика робота над помилками, щоб отримати бажаний результат.

Карта «Імператриця» говорить про те, що життя заграє новими фарбами, справи будуть йти в гору, а стосунки налагоджуватимуться. Головне — не квапити подій і насолоджуватися всім, що робить доля.

Завершує тиждень карта «Смерть», яка закликає Скорпіонів звільнитися від вантажу минулого та перевернути сторінку життя. Порада карти — не зациклюватися на тому, що вже сталося, сміливо дивитися у майбутнє та навчитися відпускати все те, що готове стати історією.

Стрільці

На початку тижня Стрільцям варто усамітнитися, щоби ще раз скоригувати плани. Аркан «Самітник» символізує тимчасову ізоляцію, яка піде на користь, якщо не проводити час марно і безцільно.

Карта «Помірність» говорить про те, що Стрільцям не можна зарозуміватися і намагатися перетягнути ковдру на себе. Порада Аркана — бути послідовними, уважними та дипломатичними. Така тактика допоможе впоратися з безліччю питань та уберегтися від проблем.

Карта «Правосуддя» розставляє все по місцях. Це означає, що кривдники будуть покарані по всій суворості загону, а в житті відбуватимуться приємні зміни. Стрільцям не можна забувати про чесність та непідкупність. Тоді доля буде прихильною.

Козероги

Карта «Верховна жриця» закликає розпочати тиждень зі спокійних та зважених дій. За цим Арканом Козероги зможуть впливати на людей і навіть стати лідерами, але для цього важливо приймати мудрі рішення та не квапити події.

Аркан «Світ» символізує завершення важкого періоду. По цій карті настає час перемир’я, коли можна з легкістю вирішити розбіжності, порозумітися з незговірливими людьми, а також отримати довгоочікувані подарунки від долі.

Завершує тиждень динамічна карта «Колесниця», за якою настав час зробити останній ривок. Козероги зможуть прийти до бажаної мети, якщо не зволікатимуть, сумніватимуться чи прислухатимуться до непроханих порад необізнаних людей.

Водолії

Карта «Мир» відкриває тиждень, описуючи ситуацію безтурботності та щастя. Аркан символізує гармонію, порушувати яку необачними діями не варто. Водоліям потрібно прислухатися до інтуїції і зробити так, як велить серце.

По карті «Закохані» настає час змін. Порада картки — прийняти рішення серцем, спираючись на власні переваги не поспішаючи. Зважені вчинки та відсутність поспіху призведуть до нових вершин успіху.

Наприкінці тижня, судячи з карти «Повішений», Водоліям доведеться переключити увагу з основної роботи. Аркан описує ситуацію глухого кута, який може виникнути через незавершені справи. Настав час озирнутися назад і поставити крапку.

Риби

На початку тижня Рибам не варто поспішати. Аркан «Самітник» символізує благодатний час для спокійних роздумів. Порада картки — ще раз скоригувати плани та відновити сили, щоб розпочати квітня із залучення удачі.

У середині тижня по карті «Закохані» Рибам належить зробити вибір, який і визначить їхню подальшу долю. Порада Аркана — не поступатися своїми цілями та обирати серцем.

Карта «Суд» розставить усе на місця. Риби зможуть завершити неприємні та важкі справи, звільнитися від вантажу відповідальності та здобути свободу. Зараз треба проявити себе, але при цьому не забувати про чесність та відповідальність.

«Ноги будемо відривати»: Полякова вперше прокоментувала інтим з Міцкевичем та показала реакцію чоловіка

Козорогам — вдалий день, а Дівам — зірки радять обережності: гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку