in ,

«Найстрашніше на землі все ж таки люди!» — Анатолій Анатоліч висловив свою думку про роботу Дмитра Комарова «Рік»

На своїй сторінці в Instagram ведучий резюмував, що Діма Комаров в своїй програмі «Світ навиворіт» показував папуасів, аборигенів, дивних і диких істот, а в підсумку виявилося, що найстрашніші істоти — це росіяни.

«Виходить, що найстрашніше на землі все ж таки люди. Наші сусіди, порівняно з якими всі дивні і місцями страшні обряди африканських племен просто дитячі забавки. Коли не треба вигадувати сценарій, бо реальність страшніша за найжорстокіше кіно про війну. Діма створив круте кіно, яке, звичайно, перекладуть і покажуть в різних країнах. І найпотужніший епізод Дмитра Комарова виявився про місця, які не за тисячі кілометрів від студії монтажу на Подолі, а за 10 кілометрів, в районі Бучі і Гостомеля», — пише Анатолій Анатоліч.

Ведучий також не впустив нагоди «вколоти» зірку «Орла і решки» Регіну Тодоренко, яка живе в росії та мовчить про війну в Україні.

«Колись повернемося до екзотики і подорожей, а поки і Комаров, і Птушкін, і Бєдняков показують Україну. Риніна-путєшествєніца не зрозуміє, про що я тут написав. Занадто складно. Бережіть себе 💙💛», — додав Анатоліч.

Прем’єра авторського документального проєкту Дмитра Комарова під назвою «Рік» відбулася 24 лютого. У фільмі, що складається з двох частин, ведучий показав війну з тих ракурсів, які не показують у новинах.

«Ти заслуговуєш на свято!» — Наталка Денисенко зворушливо привітала з днем народження свого коханого Андрія Федінчика, який боронить нашу країну

Колишня дружина Віталія Кличка показала сімейне фото з дорослою донькою