in

Олександр Пономарьов та Михайло Хома проведуть благодійний захід на збір коштів для ЗСУ

11 березня у КВЦ “Парковий” відбудеться благодійна вечеря за участі улюблених виконавців багатьох українців — Олександра Пономарьова та Михайла Хоми (DZIDZIO).

У програмі — найкращі пісні артистів, а також благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок та митців. Ведучий вечора — Юрій Горбунов. У вартість квитка включена вечеря та welcome drink. Збір гостей о 17:00.

Ціль благодійного аукціону — збір коштів на дрони та пікапи захисникам під Бахмут та на допомогу внутрішнім переселенцям.

Ця благодійна вечеря — одна з серії благодійних подій від «Квартал-Концерту» в КВЦ “Парковий”. Частина прибутку від кожного концерту буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери  заходів — БФ «За Луганщину» та громадська організація «ВПО України». Івент  відбудеться у зручному сучасному  концертно-конгресному залі на 3-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, парковкою на вулиці та на даху будівлі. Окремо буде представлена Зона благодійності зі звітами про те, на що йдуть гроші від концертів та інформацією про благодійні організації-партнери.

КВЦ “Парковий” — це найсучасніший майданчик для проведення різноманітних подій. Локація обладнана сертифікованим ДСНС укриттям і потужними генераторами, що дає можливість проводити події навіть під час відсутності електропостачання. Укриття — це велике чисте та світле приміщення,  обладнане всім необхідним на випадок оголошення повітряної тривоги. Спеціальна команда допоможе швидко провести евакуацію декількома шляхами. 

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення в укритті, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після закінчення тривоги.

Навіть у них не все ідеально: українські знаменитості, які пережили зраду чоловіків

«Грузія! Нація не встає на коліна!» — українські артисти підтримали грузинський народ

Back to Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.