in

«Тримають язик глибоко у своїх дупах!» — Маша Єфросиніна висловилась про росіян

Маша Єфросиніна – відома українська телеведуча.

Зірка, як і інші знаменитості, підтримує Україну у боротьбі з російськими окупаційними військами, а після повномасштабного вторгнення зайнялася волонтерством. Не забуває Єфросиніна і про Інстаграм, де ділиться з фанатами не лише творчістю, а й особистими кадрами. А цього разу Маша поділилася селфі, знову висловившись про росіян.

«Я не можу перестати думати про те, як відомі люди у всьому світі використовують свої голоси, щоб кричати про війну, кричати про необхідність зупинити терор росіян. І як рус.інфлюенсери все ще тримають язик глибоко у своїх дупах… Це божевілля», — написала Маша в публікації.

А до цього Єфросиніна розповіла про свою подорож до Ізраїлю.

«Я вперше в житті в Ізраїлі. Про всі придбані нами робочі спостереження розповім пізніше. Але ж я вперше і в Єрусалимі — разів шість у житті була спроба виїхати, і зривалося. Сьогодні мені було важко, тому що я зневірилася за рік масштабної війни. Усі трагедії я не могла пояснити собі з точки зору «як таке допускається силами небесними?», — поділилася Єфросиніна.

«А коли народжувати?» — шанувальники Могилевської «закидали» кумира компліментами, переглянувши її нове фото

На премії «Оскар-2023» статуетку віддали фільму «Навальний» про представника так званої російської опозиції Олексія Навального