in ,

«Ти в мене там, як заручник» — Оля Полякова повідомила, чи залишила її мама країну-агресорку та що вони зробили з нерухомістю в РФ

Співачка Оля Полякова ще на початку повномасштабної війни попросила свою маму Світлану виїхати з країни-агресорки, адже переймалася за її безпеку.

Пані Світлана не стала довго зволікати та все ж поїхала з Росії. У інтерв’ю Раміні Есхакзай Полякова розповіла, де перебуває її мама зараз.

«Моя мама жила там у відносинах до травня місяця. Їй довелося виїхати через мене. Я їй казала: «Ти не можеш там перебувати. Це неможливо. Ти в мене там, як заручник». Я постійно думала про те, як вони захочуть надавити на мене. У травні вона виїхала до мене до Франції, залишила у РФ свого нового бойфренда. Це для неї теж трагічна історія», — поділилася Полякова.

Однак у родини залишалося ще одне не вирішене питання у Росії, адже там у них залишався великий будинок.

«У нас там був дім. Зовсім нещодавно ми продали його. Продали за 15 відсотків від його вартості. Це був дуже гарний, елітний будинок, у гарному районі, з лісом. Дуже шкода, що ми не змогли взяти хоча б ті кошти, які в нього вклали. Але просто продавали, бо треба було позбутися цієї нерухомості, щоб не мати нічого спільного з Росією. Тому вже нерухомості в Росії немає», — розповіла Полякова.

Син Софії Ротару, опублікувавши чорно-біле фото, повідомив про сумну втрату у його родині

«Хоч би спрацювало» — Злата Огнєвіч в образі ворожки провела обряд на смерть російського диктатора