in

«У нас є принципові розбіжності!» — Андрій Джеджула розповів, через що припинив спілкування із 14-річним сином від Санти Дімопулос

Відомий український ведучий Андрій Джеджула зізнався, що не спілкується зі своїм сином від колишньої дружини, української співачки Санти Дімопулос. 14-річний Даніель разом із зірковою мамою проживає за кордоном і, як розповів шоумен, не усвідомлює, що відбувається на Батьківщині. Саме через «політичні розбіжності» батько та син розірвали зв’язок.

Крім того, Джеджула у сварці й із іншою своєю ексдружиною Юлією Леус, від якої у нього є дворічна дочка Аделін. Як запевнив ведучий, ні Санта, ні Юлія не радилися з ним перед тим, як вивести дітей за кордон. Про це він розповів в інтерв’ю «ЖВЛ».

«Ніхто зі мною не радився жодного разу. Я маю свою думку з цього приводу. Є багато людей, які тут знаходяться, в Україні. Вони не говорять про своє важке життя. Є люди за кордоном, але вони не показують фотографії з дорогих пляжів. Живуть реальним життям», – прокоментував ведучий, натякаючи на своїх ексобранок.

А ось сварка з 14-річним сином для Джеджули – дуже болісне питання.

«Зараз деякий час не зідзвонююся із сином. У нас є принципові розбіжності з деяких питань політичного характеру. Я йому нагадую просто, що вони з мамою виїхали майже в перший день повномасштабної війни. І вони навіть не уявляють, що таке жити тут», – прокоментував шоумен.

«Подарунок, якому немає ціни» — Олена Кравець показала особливий сюрприз, який передали для неї військовослужбовці

Дружина Віктора Павліка розсекретила свправжнє прізвище чоловіка