in ,

«У неї тато пив часто» — путіністка Марія Шукшина заявила, що HIMARS вичисляє росіян, які вакцинувались від Covid-19 і б’є по них

Російська акторка та телеведуча, затята прихильниця Путіна Марія Шукшина впевнена, що викрила американський план.

Артистка заявила – Covid-19 був придуманий для того, щоб згодом для вірусу винайти вакцину та знищувати росіян, які вкололи собі цей препарат. Жінка називає пандемію – «американською інфекційно-військовою спецоперацією».

Цю інформацію підтверджують пропагандистські ЗМІ. Шукшина вважає, що таким чином реактивна система залпового вогню HIMARS розпізнаватиме російські казарми й битиме по них і мирному населенню.

«Те, що почалося в 2020-му році, було початок американської інфекційно-військової спецоперації. Спочатку вигадується якийсь вірус, потім розробляється від нього ліки-вакцина, яка нічим не допомагає, окрім як залишає чіп з координатами для супутника. А потім по цьому супутнику наводиться американська зброя – б’ють по казармах та мирному населенню, яке піддалося провокації й вкололо в себе «Спутник», – видала свою теорію путіністка.

Акторка думає, що її висновки – цілком очевидні. Вона здивована чому повинна пояснювати настільки прості речі аудиторії. Марія намагалася вберегти населення від вакцинації, «але бігфарма та ВООЗ зараз мають більше влади». Користувачі мережі були збентежені цією заявою і почали розвивати тему далі.

«Так що це виходить, що хаймарси знищують росіян на замовлення росіян?», «А може немає ніякого HIMARS? У Пентагоні натискають кнопку, і вакциновані в потрібному місці підриваються?», «У неї тато пив часто. Нічим іншим, окрім алкоголізму радянських часів, цей маразм не можна пояснити», – коментують слова Шукшиної користувачі мережі Twitter.

Після потужного резонансу в мережі росіянка запевнила, що ЗМІ створили фейк і вона не має жодного відношення до поширення цієї інформації про «Спутник» та американську зброю.

Крутив роман з Тіною Кароль будучи одруженим: як виглядає законна екс-дружина Дана Балана

Розвеселятиме вбивць українського населення: зрадниця Ані Лорак анонсувала концертний тур в Росії