in

Настя Каменських зайнялась новою благодійною справою аби пришвидшити перемогу України

Співачка Настя Каменських напередодні свого туру українськими містами «Я – Україна» представила колекцію вбрання у колаборації з одним із українських брендів одягу.

Уся лінійка колекції виконана у білому кольорі, всі речі прикрашені синьо-жовтим принтом, в якому транслюються важливі символи: лялька-мотанка — давній український оберіг, який захищав душі наших пращурів від злих сил; дерево життя, що символізує розквіт нашої країни; мушля з узбережжя Маріуполя, яка стала уособленням стійкості нашої країни у боротьбі з ворогом; намисто як символ єдності та неподільності нашої держави; булава яка уособлює в собі мужність і незламність духу українського народу, що проливали кров за Батьківщину в боротьбі з ворогами за свободу.

«На цих речах зображені ключові фрази з моєї пісні «Я – Україна»: «переможе любов», «сильна нація» та інші, які, впевнена, відгукуються в серцях багатьох. Нам дійсно важливо зараз знати, що правда на нашому боці і вірити в тільки в найкраще«, — сказала Каменських.

Концерти туру «Я – Україна», якому присвячений випуск колекції NK by GEPUR, почнуться вже сьогодні. Сума з продажу кожного квитка йтиме на допомогу країні. Співачка присвячує свої виступи незламності України та сильному народу. Серед пісень, які звучатимуть у турі будуть усім улюблені хіти – «Тримай», «Обіцяю», «Почуття» і багато інших.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Усі елементи NK by GEPUR можна буде придбати на концертах співачки у містах України, а також в онлайн-магазині GEPUR в оффлайн-магазинах. Частину прибутку з продажів колекції буде спрямовано на допомогу Україні.

«Це пздц!» — Оля Цибульська шокувала зізнанням, скільки зайвих кілограм набрала за рік

«Я не відчуваю різниці статі!» — Володимир Борисенко прокоментував свою тягу до біосексуалізму