in

Путіністка Валерія виступила з «воскреслим» Кобзоном та стала посміховиськом у росіян

Одіозна співачка Валерія, яка підтримує криваву війну РФ в Україні, вирішила відзначитись і «воскресила» заради свого виступу померлого Йосипа Кобзона. У такий спосіб виконавиця захотіла «вшанувати пам’ять» соратника Путіна. Варто відзначити, що посміялися з неї навіть росіяни.

Відео з концерту поширилось у пропагандистських Telegram-каналах. Під час шоу поряд з вокалісткою з’явилася голограма Кобзона, в якій аудиторія ледве впізнала покійного співака. У російських пабліках цю виставу назвали «спіритизмом».

Шанувальники Валерії не оцінили задум організаторів і порадили їй наступного разу зробити голограму зі своїм чоловіком Йосипом Пригожиним. Українці також залишили численні «захоплені» коментарі.

«Це як лягти в одну труну», «Типу натяк на Пригожина?», «Погана прикмета», «Кличе інших росіян на концерт Кобзона», «Як що, Путіна так само зроблять», «Я вже нічому не дивуюся», «Викликайте мисливців за привидами», «Вони там зовсім ку-ку?», «Яка ганьба», «Помітили, що Кобзон став співати так само хр*ново, як і Валерія», – читаємо в Telegram-каналах.

Нагадаємо, Валерія у вересні 2022 року заявила, що припиняє свою концертну діяльність, бо «не час для веселощів».

«Я не можу змусити себе, забувши про все на світі, давати сольні концерти, тому хочу скасувати всі оголошені раніше і поки що не буду планувати їх на найближчий час. Хочеться з музикою дарувати свято, радість, веселощі, а сьогодні, мені здається, це не дуже доречно», – сказала фанатка кремлівського «фюрера».

Апетитна Анна Кошмал в обтислих лосинах показала, як тренується та робить надскладні асани.

Розхвалювала «вєлікую рускую культуру»: соліст гурту Quest Pistols розлучився з дружиною, яка родом з Маріуполя