in

«Прожили майже 33 роки!» — українська співачка Оксана Білозір розлучилась зі своїм чоловіком, який боронить Україну

Співачка Оксана Білозір розлучилася зі своїм чоловіком, музикантом, а від початку війни і бійцем ЗСУ, Романом Недзельським.

Приголомшливою новиною поділився колишній чоловік співачки. За словами Романа, ініціаторкою розлучення стала сама Оксана. Музикант просто отримав від дружини повістку до суду, але так і не зміг потрапити на засідання через службу в ЗСУ.

«Ми прожили майже 33 роки, в цьому році мало бути. Ми розлучилися наприкінці 2022 року. Просто банально я отримав повістку до суду і нас розлучили. Оксана подала на розлучення. Я оскільки в армії, я не прийшов три рази до суду і нас автоматично розлучили і все. Я був проти цього, але Оксана подала. Тому сьогодні ми офіційно не є чоловіком і дружиною», — зізнався Роман в інтерв’ю Rostyslove Production.

Зараз, за словами музиканта, вони з колишньою дружиною майже не підтримують зв’язок. Що саме стало причиною розлучення після такого тривалого шлюбу, Недзельський казати не став.

«Ми майже не підтримуємо зв’язок. Я ж в армії, мене більше року вже немає вдома. Вона нічого не питає. У нас в армії є дуже велика проблема, коли чоловіки служать і отримують інформацію про те, що вони втрачають сім’ї. Я був одним з військових психологів, хто приймав цю інформацію, якось заспокоював. Але в той же час я знав, що в мене така сама ситуація«, — поділився Недзельський.

«Це щось космічне» — Тіна Кароль без спідньої білизни в ковдрі прогулялась набережною

«Сидить на двох стільцях» — Співачка Йолка, яка мовчить про війну, активно донатить для ЗСУ