in

«Будемо скандалити!» — Український продюсер Ігор Кондратюк розповів, як Олег Винник подав на нього до суду

 

Український продюсер Ігор Кондратюк пригадав, як ледь не судився з виконавцем Олегом Винником.

За словами шоумена, вперше він нібито зустрівся зі співаком задовго до його популярності. Олег Винник хотів спробувати свої сили на музичному шоу «Шанс» і просив Кондратюка, аби той допоміг йому стати учасником.

«Колись підходить до мене біля офісу молодий русий хлопець. Каже, що хоче потрапити на програму «Шанс». Я кажу: «Так легко все не відбувається. Ти можеш прийти на «Караоке на Майдані», я тебе почую, хто ти такий». По-моєму, він сказав, що він Олег Винник. Дав мені диск і сказав, що це його виступи. Чому я думаю, що це Олег Винник? Тому що він далі сказав легенду, яка збіглася з його біографією. Він сказав: «Я зараз працюю в Німеччині, співаю в мюзиклах», — пригадав продюсер у STAND UP BATTLE.

Кондратюк через деякий час, коли Винник вже став популярним, розповів про їхню зустріч на «Караоке на Майдані». Однак додав від себе «байку», нібито він попросив його написати пісню «Счастье».

«Я це розповів на «Караоке на Майдані», але додав від себе таку брехню, що я йому сказав написати пісню «Счастье». Мені телефонує мій адвокат, каже, що на мене подали до суду. Я запитав хто. Вона каже, що Винник, за те, що я сказав неправдиву інформацію. Я дивлюся – афіші Винника розклеєні. Це був перший його концерт у Палаці «Україна». Думаю: «Так це взагалі піар, ми ж знаємо цей шоубізнес!» Я кажу: «Ніфіга, будемо скандалити!» – розповів продюсер.

Кондратюк тобі заявив, що нібито знайде диск із піснею та доведе свою правоту. Тим часом Олег Винник забрав позовну заяву та передумав судитися.

«Він забрав позовну заяву. Я сказав: «Шкода, тому що я знайшов диск». Але брехня полягала в тому, що диск я не знайшов. І якби я прийшов до суду, то мені б ще присудили батрачити на Олега Винника», — поділився шоумен.

«Займається інфошахрайством!» — українська співачка Настя Каменських новою «благодійною» справою нарвалась на черговий скандал

Національна поліція навідалась у «гості» до Віктора Павліка та відібрала спецперепустку