in ,

Національна поліція навідалась у «гості» до Віктора Павліка та відібрала спецперепустку

В українського співака Віктора Павліка поліція забрала спецперепустку, якою в Мережі хизувалася його дружина, блогерка Катерина Реп’яхова.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у місті Києві. Правоохоронці зазначають, отримали від громадян заяви про правопорушення. Вони навідалися до Віктора Павліка, поспілкувалися з ним та його дружиною. Тим часом спецперепустку, яка дозволяє вільно пересуватися Києвом та їздити навіть у комендантську годину, у виконавця відібрали.

Також поліцейські звернули увагу на те, що Катерина знімала на відео Південний міст, а це об’єкт стратегічного значення. Тож блогерці нагадали, що це робити у період воєнного стану заборонено.

Нагадаємо, Віктор Павлік потрапив у гучний скандал. Зокрема, його дружина у Мережі похизувалася спецперепусткою, яку нібито він їй подарував. Однак відповідний документ можуть отримати лише ті, хто належать до підрозділів сектору безпеки та оборони України, критичної інфраструктури та органів влади.

Згодом Катя виправдалася у Мережі. Вона зазначила, що не мала права цього публікувати і це нібито був жарт. Тим часом Віктор Павлік запевнив, що то його перепустка, а не дружини. Спецперепустка йому нібито необхідна, адже він часто вночі повертається з концертів, і йому треба їхати якось містом. За словами Павліка, його дружина мала на увазі не те, що він подарував їй перепустку, а те, що провіз Південним мостом.

«Будемо скандалити!» — Український продюсер Ігор Кондратюк розповів, як Олег Винник подав на нього до суду

«Мій чоловік все робить для перемоги» — Катерина Репяхова «виправдалася» за спецперепустку, яку подарував їй Віктор Павлік