in ,

«Скрутило просто на вулиці» — блогерка Катерина Репяхова заявила про серйозні проблеми зі здоров’ям на фоні гучного скандалу

Українська блогерка Катя Репяхова поскаржилася, що в останні п’ять днів у неї сильно погіршилося самопочуття. Після скандалу, який розгорівся на тлі хвастощів спецперепусткою чоловіка і проїздом по режимному Південному мосту в Києві, Репяхова, судячи з усього, сильно нервувала.

Детальніше про свій стан жінка розповіла в stories, очевидно, напрошуючись на жалість з боку підписників.

Як розповіла дружина Віктора Павліка, через втрату апетиту їй важко стояти на ногах, а також вона не може тримати на руках маленького сина. Вона швидко втомлюється, а сьогодні ледь не втратила свідомість прямо на вулиці.

«П’ять днів я не їм нічого зовсім. До такої міри, що вже не можу підняти Мішу, який важить 15 кг. Сьогодні мене скрутило просто на вулиці, не могла встати з асфальту. Тому їм через силу», — написала Репяхова, і показала їжу, яку приготувала собі на обід.

Минулого тижня Катерина Репяхова виклала у своєму блозі відео, в якому показала, як їде з Віктором Павліком по Південному мосту в Києві — об’єкт закритий для проїзду цивільного транспорту вже рік. На відео Катя заявила, що це — «задоволення не для всіх», а перепустку, за якою вони туди потрапили, їй нібито подарував Віктор Павлік.

Поліція швидко на це відреагувала. Пропуск у Павліка забрали, а також пояснили йому і його дружині, що під час війни знімати режимні об’єкти заборонено.

США озвучило терміни, коли Україна отримає першу партію винищувачів F-16

«Бог вам суддя, побожні ви мої!» — путіністка Тетяна Васильєва обізвала Галкіна «свол*тою»: гуморист відреагував на погрози