in ,

«Чекає на первістка» — Злата Огневич розсекретила, що невдовзі у її сім’ї буде поповнення

Співачка Злата Огнєвіч потішила шанувальників зворушливою прем’єрою. Артистка випустила композицію «Янгол» та дуже особистий кліп до неї.

У свіжій композиції виконавиця передала почуття жінок України, які сьогодні чекають заповітне «На зв’язку» від своїх чоловіків. У зніманнях відео до треку взяли участь найрідніші Злати: батьки, сестра та її чоловік. Саме у новому відео Огнєвіч розсекретила, що невдовзі стане тіткою – її сестра чекає на первістка.

Режисер кліпу відтворив у кадрі реальний фрагмент з життя родини співачки, коли всі збираються разом, щоб поговорити з батьком – військовим хірургом Леонідом Григоровичем, який вже понад рік рятує життя наших захисників на прифронтових територіях.

«Ці короткі розмови з батьком повертають нас в той час, коли ми збиралися усією сім’єю вдома і ніхто навіть не міг уявити, що скоро це стане чимось неможливим. Так сьогодні живуть сотні тисяч сімей по усій нашій країні і лише віра дає сили продовжувати боротися та чекати, молитися за наших янголів», — прокоментувала Огнєвіч.

Саме діяльність батька та знайомство з благодійним фондом «Надія» під час знімань відео спонукали співачку разом з виходом нової роботи ініціювати великий збір, метою якого є придбання апарату МРТ в одну з прифронтових лікарень на Донеччині.

Емоційні всплески для тельців, а водоліям варто остерігатись злодіїв: гороскоп на 27 травня

«Вміє здивувати!» — Маша Єфросиніна станцювала на камеру топлес в честь свого дня народження