in

«Я завжди допомагала» — співачка-зрадниця Ані Лорак у день атаки Росії балістичними ракетами на Київ закликала про допомогу

Співачка-зрадниця Ані Лорак зганьбилася цинічним вчинком у день, коли Росія балістичними ракетами обстріляла Київ, і від ворожих дій окупантів загинули діти.

Скандальна артистка в Instagram заявила, що треба допомагати дітям. Тож зрадниця закликала жертвувати кошти у відповідний фонд. Однак Лорак збирає кошти на допомогу російським дітям тоді, коли від ракет РФ гинуть українські.

«Із Міжнародним днем захисту дітей! Діти – наше майбутнє. Нехай наші діти будуть кращими, ніж ми. Я завжди допомагала, допомагаю і допомагатиму дітям, адже всі вони заслуговують на нашу любов. Тільки любов і милосердя здатні змінити світ на краще», — написала зрадниця.

До слова, фонд, якому Лорак закликає жертвувати кошти, займається пропагандою. Організація нібито допомагає дітям, які постраждали від воєнних дій на Донбасі. Щоправда, фонд у війні звинувачує Україну, хоча насправді Росія вторглася на територію незалежної країни, окупувала її міста та селища та вчиняє злочини проти невинних людей. Тим часом зрадниця Лорак своєю «допомогою» виправдовує російське вторгнення.

Нагадаємо, співачка Ані Лорак мовчить про війну в Україні та закриває очі на злочини окупантів. Скандальна артистка залишилася жити в Росії та заробляє там криваві рублі. Утім, українці вигадали, як помститися зрадниці. Вони активно почали їй дякувати за «фінансову допомогу» ЗСУ, аби тій у РФ не солодко жилося. Ба більше, у Мережі навіть вигадали «фонд помсти Ані Лорак», який купує безпілотники для атаки на країну-агресорку. Це дало результат. Хоч Лорак все заперечує, однак виступи виконавиці у Росії почали масовано скасовувати.

Українська співачка Тоня Матвієнко показала свою 24-річну доньку, яку народила у 16 років

Ані Лорак на тлі ракетного обстрілу Києва подарувала «крадену» пральну машину для біженців з Донбасу. ВІДЕО