in

З Rammstein зі скандалом звільнили росіянку, яка замішана в секс-домаганнях Тілля Ліндеманна

Німецький метал-гурт Rammstein опинився в епіцентрі скандалу. Вже другий тиждень проти колективу висуваються серйозні звинувачення.

Зокрема, німецькі ЗМІ повідомляють, що одразу декілька жінок звинуватили фронтмена Rammstein Тілля Ліндеманна у сексуальних домаганнях. Нібито після своїх концертів Ліндеманн влаштовує афтепаті, на яких шанувальниць накачують алкоголем та наркотиками і він робить з ними все, що захоче.

Як пише німецьке видання Bild, ключовою фігурою звинувачень є 35-річна росіянка Альона Макєєва, яка називала себе в Instagram «кастинг-директором» гурту. У вівторок, 6 червня, Макєєва звільнили з Rammstein. Іноземна преса пише, що саме Макєєва займалася відбором дівчат для афтепаті музикантів. Вона їздила з Rammstein у гастрольні тури, де її завданням було шукати гарних дівчат для вечірок Ліндеманна після виступів.

Макєєва зв’язувалася з прихильницями, обіцяла їм місця просто під сценою, де дівчат фотографували. Далі показували Ліндеманну і він вже відбирав, хто потрапить на афтепаті.

«Жінок відводять до кімнати, де вони мають здати свої мобільні телефони, їм дають горілку, просік та закуски. Ліндеманн часто буває єдиним присутнім учасником гурту. Іноді він веселий і ввічливий, а іноді агресивний», – пише німецька преса.

Наразі Менеджмент Rammestein проводить розслідування, для чого найняло спеціальну юридичну фірму. Першими кроками у цій справі стали звільнення Макєєвої з неофіційної посади та зміна концепції концертних заходів.

На офіційній сторінці Rammstein в Instagram також з’явилося звернення до шанувальників, у якому учасники гурту зазначили:

«Публікації останніх днів викликали роздратування та питання у публіки та особливо у наших фанатів. Звинувачення дуже сильно вдарили по всіх нас і ми ставимося до них дуже серйозно. Ми говоримо нашим фанам: для нас важливо, щоб ви почувалися комфортно та безпечно на наших шоу – перед сценою та поза нею. Ми засуджуємо будь-які порушення та просимо вас: не вступати в публічне упередження будь-якого роду проти тих, хто висунув звинувачення. Ви маєте право на свою точку зору. Але й у нас, у гурту, теж є право – не бути упередженим» – йдеться у заяві.

Стрільцям — фатальна зустріч, Дівам — ривок вперед: гороскоп по картах Таро на 11 червня

«Пройшло 9 років» — Костянтин Грубич приголомшив, що досі не знайшов вбивцю його 17-річної доньки