in

На Макса Барських викликали поліцію на концерті: його команда відреагувала

Український співак Макс Барських, який з початку повномасштабного російського вторгнення всіляко підтримує рідну країну, виступив на благодійному концерті в Кременчуці.

В ході виступу він виконав пісню «Берега» російською мовою. Це не сподобалося глядачам, тому вони викликали поліцію і написали на нього заяву.

Сам артист поки ніяк не прокоментував інцидент. Однак один із представників його команди у коментарі сказав, що наразі всі сили Барських спрямовані на допомогу ЗСУ і українцям, які постраждали від обстрілів. А заборонити комусь писати заяви до поліції вони не можуть.

Також артист запустив процес перекладу своїх російськомовних пісень на українську. Він запропонував і фанатам приєднатися.

Варто відзначити, що депутати Верховної Ради ухвалили закон, що забороняє російську музику в Україні на телебаченні, радіо, в розважальних закладах, школах, громадському транспорті, готелях, ресторанах, кіно та іншому публічному просторі.

Під час недавнього концерту в Києві артист представив оновлену версію хіта «Тумани» українською мовою. Він попросив глядачів записати в нотатках текст приспіву і підспівувати йому. Судячи з реакції слухачів, їм сподобалася пісня рідною мовою.

«Ось і до мене прийшла!» — Віталій Козловський отримав повістку і відправиться на фронт

На Херсонщині росіяни вбили священника, який у храмі роздавав гуманітарку: історія отця Миколая та фото