in

Соловйов «захлинається в істериці»: пропагандист викликав Гордона на дуель (відео)

Головний російський пропагандист Володимир Соловйов викликав на дуель українського журналіста Дмитра Гордона. Він покликав його на»махач». Гордон мовчати не став.

Як повідомляється в новому випуску проекту «Звезданутые», пропагандист та український журналіст роками заочно конфліктують. Вони нерідко ображають один одного публічно.

Конфлікт почався в 2019 році. Тоді Соловйову «не сподобалися» слова Гордона про те, що РФ ще у 2014 році намагалася захопити більше південних і східних територій України, але плани провалилися. Журналісти стверджують, що пропагандиста такі заяви довели до сказу, він «захлинається в істериці». Соловйов почав ображати Гордона. Після цього український журналіст став йому відповідати.

«Володимир Соловйов — пропагандист з Росії, на чиїй совісті безпосередньо тисячі вбитих українців, десятки тисяч покалічених українців, сотні тисяч переселенців. Це все сталося через нього», — говорив Гордон про російського пропагандиста.

Соловйов, почувши правду про себе, не зміг стримати гнів. Він регулярно говорить про Гордона у своїх шоу. Однак українського журналіста це лише веселить, він витончено відповідає на випади пропагандиста. Одного разу Гордон назвав Соловйова «хлопчиком в трусиках», крім цього, він присвятив йому пісню. У ній журналіст заспівав про «солов’їний послід».

Після початку повномасштабної війни РФ проти України Соловйов, як зазначили автори «Звезданутых», був дуже зайнятий брехнею про так звану «спецоперацію». Однак тепер він знову згадав про Гордона і викликав його на дуель.

«Боягузлива гадина! Він запрошує мене до Москви махатися з ним, знаючи, що мене заочно засуджено Басманним судом Москви в РФ у трьох кримінальних справах. Мене визнали «іноагентом», «терористом-екстремістом», оголошено в розшук Росії. І він мене запрошує до Москви. Ну не ідіот?» — відповідає на всі випади Гордон.

Втім, вони обов’язково зустрінуться, вважають журналісти. Тільки тоді Соловйов сидітиме в Гаазі, на лаві підсудних.

Зеленська пояснила, чому не живе з президентом

Олег Винник розкрив деталі своєї рідкісної хвороби: «Сьогодні гірше, аніж тиждень тому»