in

«Занадто цинічно» — українці негативно відреагували на «повернення» Олега Винника

23 червня на YouTube вийшло велике інтерв’ю з Олегом Винником, який загадково кудись зник після початку повномасштабної війни. Музикант розповів, що зараз він бореться з хворобою. Його буквально «підняли і поставили на ноги» після ускладнень, але почувається він в цілому задовільно.

Винник додав, що зараз він перебуває в Німеччині як резидент. Виїхав вже після повномасштабного вторгнення РФ. Музикант нібито допомагав евакуюватися й іншим, але розповідати про це зараз не хоче.

Інтерв’ю викликало різні коментарі від громадськості. Деякі написали, що це «40 хвилин води», інші похвалили за сміливість, і за те, що він знайшов в собі сили повернутися до публіки в такий непростий час. Ділимося найпоширенішими думками з мережі.

Що пишуть шанувальники Винника

  • «Приємно бачити Олега Анатолійовича живим. Хвороби — це «внутрішній ворог» багатьох людей. Рівень співчуття у кожного свій. У хворобах Бог випробовує наше оточення на стійкість…»
  • «Олеже, спасибі, що ви повернулися! Сподіваємося, що ви повернетеся не тільки в інтерв’ю, але і з музикою, і з концертами»
  • «Я щиро рада, у нашого Олега Анатолійовича все добре. І дуже вдячна за велику допомогу нашим воїнам. Сумуємо і чекаємо в Україні!»

Негативні коментарі на адресу Олега Винника

  • «Фраза «кожен повинен займатися тим, чим вміє» — це зневажливо перед тими, хто не був військовим, займався іншим. І пішов захищати. Або забрали. Так, гроші теж потрібні. Але прикриватися такою фразою — це нелегальна відмазка. Тому що використовують її всі, хто якимось дивом поїхав або втік»
  • «Краще мовчав би і далі, тому що слухати ці хіхікання в спокійній студії, коли в країні хлопці гинуть на фронті не хочеться»
  • «Занадто цинічно»
  • «Розчарування… Винник не щирий, сміх штучний! На жаль… Мета інтерв’ю — повернути любов слухачів. Але я впевнена, що частина шанувальників від нього назавжди пішла»

У “Слузі народу” вимагають перевірити всіх військкомів після інформації про придбання сім’єю начальника Одеського ТЦК і СП розкішної вілли в Іспанії

«Формат такий» — Ксенія Собчак виправдовується за фото у вишиванці перед плакатом Степана Бандери