in

«Серце не витримує»: мама шукає весільні сукні загиблим донечкам

Російські окупанти вдарили по центру Краматорська у Донецькій області. Внаслідок цього обстрілу загинули дві сестри-близнючки 14-річні Анна та Юлія Аксенченко. У матері більше не залишилось дітей. Тепер жінка шукає весільні сукні для своїх красунь, яких вбили російські окупанти. Про це в коментарі ТСН.ua розповіла в.о.директора краматорської школи №24 Людмила Осадча.

Поки точно не відомо, були дівчата в піцерії чи біля неї у момент «прильоту». Дівчата закінчили восьмий клас у школі, директорку якої в лютому також вбили росіяни. Жінка загинула разом зі своїм чоловіком.

Юля та Аня були дуже старанними дівчатками. Вони завжди стояли одна за одну та допомагали одна одній.

«За характером були дуже різні. Наприклад, Аня була більш активною, а Юля, навпаки, більш тихенькою. Аня частенько їй допомагала, витягувала в навчанні. Вони все робили разом», — ридаючи навзрид, розповідає керівниця школи.

Місцева жителька Олена Хандій розповіла, що дівчатка всюди ходили разом за ручку. Мати виховували своїх дівчаток сама, в родині було скрутне фінансове становище.

«Родина часто їздила в передмістя до бабусі, тому що там було спокійніше. А в Краматорськ приїздили, щоб провідувати своє житло. Сьогодні я спілкувалась з мамою дівчат. Знаю, що вона зараз шукає весільні сукні, щоб в них поховати своїх єдиних донечок. Така є традиція…Серце не витримує такого…», — каже Олена Хандій.

Росіянка побила українку прямо на сцені: організатори нахабно вигнали постраждалу

«Відновив доступ?!» — Олег Винник спантеличив фанів неочікуваним дописом в Instagram вперше за пів року