in

З полону РФ визволено ще 45 воїнів, двох цивільних і двох депортованих дітей (фото)

З російського полону 6 липня додому повернули ще 45 наших воїнів ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ та двох цивільних.

Як уточнює керівник ОП Андрій Єрмак у своїх соцмережах, серед них — двоє офіцерів, 41 рядовий та сержант, цивільний співробітник «Азовсталі» та тероборонівець з Херсона.

«Ми повертаємо оборонців Маріуполя та «Азовсталі». Є поранені воїни. Також військових з Донецького, включно з Бахмутом, Запорізького та Харківського напрямків. Кожен з них — герой», — висловився Єрмак.

Окремо зауважується повернення двох незаконно вивезених до Росії українських дітей — 6-річного Рената та 10-річної Варвари. «Їхню матір, бойового медика, звільнили під час великого обміну в жовтні 2022 року. Вони з чоловіком давно чекали на повернення своїх дітей, яких РФ незаконно депортувала, намагаючись приховати викрадення», — йдеться у повідомленні Єрмака.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, своєю чергою, вказує, що визволені з російського полону військові захищали Україну в Маріуполі, на Донецькому, Запорізькому, Харківському та Херсонському напрямках. Також вдалося повернути додому двох оборонців, які мали статус зниклих безвісти.

Деякі з українських захисників мають важкі бойові поранення, травми, отримані у полоні. Після звільнення на них чекає програма лікування, реабілітації та реінтеграції, а відразу після обміну всі повернуті з ворожої неволі отримують набір найнеобхідніших речей та засоби для зв’язку з рідними.

Зірка серіалу «Папік» Дар’я Петрожицька опинилася в лікарні під крапильницею

Мадонна потрапила до лікарні через передозування наркотиками – ЗМІ