in

«Це вже не здорове схуднення!» — Тіна Кароль спантеличила шанувальників новими фото в Мережі

Популярна українська співачка Тіна Кароль поділилася у мережі знімками, викликавши занепокоєння фанатів.

Так, раніше Кароль зізналася, що вона тривалий час не могла схуднути так як хотілося. Однак підібрати комплексний підхід таки вийшло і співачка змогла перевтілитися. При цьому вона почала регулярно ділитися в мережі своїми знімками, демонструючи свої витончені форми.

Цього разу знаменитість поділилася ефектними знімками, обравши образ, який зробив наголос на рисах її фігури. Для нього співачка обрала трендові блакитні джинси-кльош із зухвалими розрізами та білий в’язаний топ із відкритою спиною. При цьому вона доповнила свій образ яскравою червоною помадою.

У супровід до фото Кароль розповіла, завдяки чому у неї виходить бути в ресурсі.

«Бути в ресурсі – нова парадигма сучасності. Складна формула успіху, але що найважче в ній? Це стабільність та ще й у наш час. Емоційна стабільність, фізична краса та сяйво. Який твій рецепт?», — зазначила вона.

Слід зазначити, що така фотосесія викликала занепокоєння деяких фанатів співачки. Одні з них наголосили, що це схуднення не здорове. Інші ж, навпаки, заявили, що Кароль виглядає чудово.

«Тіна це вже не здорове схуднення. Спорт добре для здоров’я але є щось потрібно; а ви стежите за її раціоном?)… я бачу, що як мінімум такі коментарі дуже недоречні. Нехай Тіна сама вирішує що здорово, а що ні… Я не бачу нічого страшного… Тіна класно виглядає… еквелебристика — не збожеволіти між тривогами, роботою, новинами та повсякденним життям… Як можна бути такою богинею…ну дуже гарна», — йдеться у коментарях під постом співачки.

Юрію Горбунову пропонували посаду міністра культури, ведучий розповів про політичні амбіції: «Не хочеться людей ображати»

Стало відомо, куди зникла тяжкохвора українська актриса Тишкевич (фото)