in

У Туреччині скасували концерт зрадниці Ані Лорак, завдяки українцям

Українська спільнота в Туреччині разом з Посольством України в Турецькій Республіці та Консульством України в Анталії змогли домогтися скасування концерту зрадниці Ані Лорак, яка в жорстокій і загарбницькій війні Росії проти України, встала на бік Росії.

За словами консула України в місті Анталія Олександра Вороніна, це рішення затвердила Рада директорів холдингу Kilit Hospitality Group, до складу якої входить мережа готелів Nirvana і Концертний зал Cosmos, в якому збиралася виступати зрадниця.

«Дане рішення з’явилося після всебічного вивчення ситуації з концертом Ані Лорак, ролі особистості артистки у війні РФ проти України і можливих репутаційних наслідків проведення такого концерту, включаючи суспільний резонанс з боку української спільноти», — написав Воронін на своїй сторінці в Facebook.

Він також повідомив, що організатори почали повертати гроші за концерт запроданки.

За словами Вороніна, власники холдингу Kilit hospatality Group з розумінням ставляться до ситуації в Україні і надають підтримку українській стороні після повномасштабного вторгнення Росії.

«Зокрема, в рамках проекту «Дитинство без війни» з евакуації дітей-сиріт Дніпропетровської області, на початковому етапі його реалізації в березні-квітні 2022 року понад 200 дітей було розміщено в одному з готелів мережі і майже три місяці безкоштовно перебували і харчувалися там», — повідомив він.

«Зірка Голлівуду» — Слава Камінська показалася поруч зі своїм таємничим коханим-іноземцем

Українська акторка Ада Роговцева отримала особливий подарунок від Залужного