in

«Жодної гривні отримано не було!» — продюсер Юрій Горбунов зробив гучну заяву щодо скандалу через серіал «Смт. Інгулець»

Протягом останніх кількох днів у суспільстві розгорілась дискусія з приводу актуальності фінансування державою кіносеріального виробництва та тематичного конкурсу, результати якого були оголошені нещодавно.

Одним із переможців цього конкурсу стала компанія «Прототип Продакшн», керівником якої є продюсер та телеведучий Юрій Горбунов. Зокрема, проєкт під робочою назвою «Смт. Інгулець» мав отримати фінансування на виробництво.

25 липня, на своїх офіційних сторінках у соцмережах Юрій Горбунов опублікував відеозвернення, в якому зазначив, що з огляду на суспільний резонанс, він з командою «Прототип Продакшн» вирішили відмовитися від державної підтримки на виробництво серіалу.

«З огляду на суспільну дискусію останніх днів, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою «Смт. Інгулець». Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було», — зазначив Горбунов.

Разом з тим, продюсер повідомив, що робота над проєктом не припиняється і для його реалізації будуть знайдені інші можливості.

«Я, як продюсер, вірю в сюжет серіалу, в історію героїв проєкту. Саме тому я і наша команда надалі буде шукати інші можливості для виробництва і забезпечувати команду робочими місцями. І коли проєкт вийде на екрани, ви зрозумієте, що жодного Поворознюка там бути не могло і не буде, це історія про звичайних українців, які ніколи не тримали в руках зброю, проте в складний для країни час стали справжніми героями», — йдеться у зверненні.

Гороскоп на 26 липня: Близнюкам — конфлікти з колегами, Дівам — новий початок

«За кожен метр віддаються життя» Гурт O.TORVALD зворушив піснею, присвяченою захисникам Бахмута