in

У Кабаєвої від Путіна троє дітей, але вона закрутила роман з охоронцем: який вигляд мають нащадки диктатора і що приховують у Кремлі

Російські інсайдери поширили інформацію про те, що гімнастка Аліна Кабаєва, яку вважають матірʼю трьох дітей Путіна, закрутила роман зі своїм охоронцем. У Кремлі нібито подейкують, що «старий мерин здав» і навіть не поцікавився, з ким зраджує кохана.

Про це пише Telegram-канал «Генерал СЗР», який ведуть від імені колишнього генерала Служби зовнішньої розвідки (СЗР) РФ. Близьке оточення диктатора, за даними інсайдера, вже деякий час спостерігає за серіальною драмою в його особистому житті.

«Путіну обережно повідомили, що його співмешканка та мати кількох його дітей Аліна Кабаєва, ймовірно, захопилася одним офіцером із її охорони, і нібито роман розвивається вже деякий час. Путін, який останнім часом відкрито ігнорує Кабаєву і може не бачиться з нею зовсім, мляво відреагував на це повідомлення і навіть не спробував дізнатися подробиці та ім’я нового фаворита Аліни Маратівни», – йдеться в пості.

Чутки про стосунки Путіна з Кабаєвою вперше поширилися ще в 2008 році, хоча спільне фото гімнастки та президента РФ з’явилося на сайті Кремля на 7 років раніше.

У 2014 році Путін розлучився зі своєю дружиною Людмилою. Вже 2015 року таблоїди повідомили, що Кабаєва в найдорожчому пологовому будинку Європи в Швейцарії народила диктатору першу спільну дитину.

Згодом заговорили про нові пологи гімнастки. За даними іноземних ЗМІ, вона народила близнюків. За іншою інформацією, сини Путіна народилися в грудні 2009 року та січні 2013 року.

У мережі навіть зʼявилися фото Кабаєвої з дітьми, батьком яких називають Путіна.

У Кремлі відчайдушно приховують інформацію навіть про народжених у шлюбі дітей диктатора – Марію та Катерину, а роман з Кабаєвою закритий за сімома замками. Багато років тому вони намагалися спростовувати чутки про стосунки, проте в ЗМІ щоразу зʼявляються нові подробиці їхнього особистого життя.

До речі, нещодавно у мережі з’явилася інформація, нібито спортсменка вкотре завагітніла від російського президента. Ба більше, за словами інсайдерів, олімпійська чемпіонка виношує дівчинку, що дуже не сподобалося диктаторові.

ЗСУ звільнили село Старомайорське на Донеччині — Зеленський

«Не корч з себе жертву» — українці захейтили наміри»ображеного» Горбунова передати орден військовим