in

«Україна — це ж Росія» — журналістка Аліна Доротюк розповіла про відношення до росіян у Чорногорії

Відома блогерка та журналістка Аліна Доротюк розповіла про росіян у Чорногорії. Нещодавно вона вирішила відправитися на відпочинок, проте усі враження зіпсували представники країни-агресорки.

Доротюк обурена тим, що росіян добре приймають у Чорногорії. Блогерка наголошує на тому, що часто чула від місцевих наративи Кремля про те, що між РФ та Україною нібито немає ніякої різниці.

«Росіяни! Їх тут купа! І приймають, наче рідних! З пришвартованих яхт чутно російську музику. А в кафе чи ресторані, коли просиш спілкуватися виключно англійською, бо ти з України і тобі це принципово важливо, часто можеш почути: «Україна — це ж Росія» або «Україна, Росія — яка різниця», і це вбивало найбільше. Дивна позиція, бо й сама Чорногорія не раз потерпала від Сербії, за якою стоїть та ж Росія», — написала Доротюк.

У коментарях фани підтримали обурення блогерки. Користувачі визнали, що їм неприємно бачити росіян за кордоном. Втім, багато хто визнав, що представників країни-агресорки приймають лише через гроші. Також коментатори пишуть:

  • «У Туреччині така ж ситуація з росіянами… І це треш, саме через це не хочу їхати, бо просто не стримаюсь!»
  • «Їх скрізь повно. Скрізь приймають. І плювати. Головне, що гроші платять. Чому не можна просто заборонити в’їзд і най би сиділи на своїх болотах»
  • «За кордоном люблять не їх, а їхні гроші!».

Потап «спіймав» невдале фото Каменської та поділився з прихильниками

Чекала півгодини: українка Харлан відмовилася потиснути руку росіянці на турнірі (відео)