in

«Корупції немає. Працівників ТЦК провокують, вони тримаються з усіх сил» – генерал про перевірку військоматів

Масової корупції у військкоматах нема, а працівників ТЦК часто провокують і «змушують». Вони тримаються з усіх сил, — заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

Чиновник стверджує, що інформація про скандали з військкомами — це переважно російська ІПСО, мета якої зірвати мобілізаційні процеси в Україні.

Скріншот: тelegram

За поточними результатами перевірок територіальних центрів комплектування і соцпідтримки можна попередньо говорити про виявлення ознак незаконного збагачення 11 осіб. Про це в ефірі телемарафону сказав заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

Він зазначив, що минув вже місяць від початку роботи з перевірки по всій країні ТЦК і СП на предмет корупції. Одна зі складових даної перевірки – це робота правоохоронних органів, які безпосередньо займаються моніторингом способу життя працівників колишніх військкоматів.

«Поки що можна зробити тільки попередні висновки. 11 людей мають певні ознаки щодо незаконного збагачення, але це попередньо. З цим треба дуже обережно, тому що це все можна озвучувати після того, як буде детально проведена перевірка, і тоді вже буде видно – так чи ні», – сказав Павлюк.

Він наголосив, що наразі правоохоронці продовжують працювати, і остаточні результати прогнозуються за «місяць, два, а можливо три».

«Ми не можемо допустити порушення законодавства, не можемо безпідставно звинувачувати людей в тому, що вони не скоювали», – сказав Павлюк.

«Я ніколи не крав у людей, я крав у держави» — чим відомий Олександр Поворознюк, який хизується судимостями і їздить з номерами «ПАПА»

«Впізнаєте?» – герой Азовсталі Михайло Діанов показав фото з голлівудською зіркою