in

Близнюкам — день великих перемог, Ракам — дзвін монет: гороскоп по картах Таро на 18 грудня

У понеділок, 18 грудня, на Близнюків чекають великі перемоги, вони злетять на вершину Олімпу. А Раки зуміють розбагатіти, на них чекає дзвін монет. Що карти Таро обіцяють іншим знакам Зодіаку — читайте в гороскопі нижче.

Овен

Овнам варто подбати про своїх друзів. Частіше думайте про оточуючих і допомагайте тим, хто цього потребує. Ви здатні зробити чиєсь життя краще, станьте «чарівником»!

Телець

18 грудня Тельці загрузнуть у спогадах. Можливо, це трапиться через те, що ви незадоволені нинішнім становищем в суспільстві. Подумайте, як ви можете підняти свій статус.

Близнюки

Карти Таро обіцяють Близнюкам великі перемоги. Ви залишите всіх конкурентів позаду, проте не варто насміхатися з тих, кому і так доведеться зазнати поразки. Будьте ввічливими і не задирайте носа.

Рак

Раки почують дзвін монет. Вони зможуть розбагатіти і будуть радіти своїм успіхам. Не соромтеся результатів праці, але не варто занадто перебільшувати свої заслуги.

Лев

У понеділок Леви можуть сильно розчаруватися в людях. Не будуйте повітряні замки і адекватно оцінюйте те, що відбувається навколо. Так ви зумієте вберегти себе від смутку.

Діва

Карти Таро радять Дівам відправитися на прогулянку. Це допоможе вам познайомитися з новими людьми. Заводьте друзів і не соромтеся бути собою.

Терези

Терези можуть розслабитися, цього дня ви не повинні перепрацьовувати. Незабаром на вас чекають несподівані події, а тому наберіться сил. Йога, книги і цікаві фільми — оберіть свій варіант для відпочинку.

Скорпіон

18 грудня Скорпіонам варто замислитися про те, чи правильно вони розпоряджаються своїм часом. Перегляньте своє відношення до розваг і роботи. Вам терміново потрібно знайти баланс, в якійсь зі сфер є «перекіс».

Стрілець

Стрільці отримають несподіваний сигнал. Вас нібито про щось попереджають. Уважно поставтеся до всіх знаків, яких в цей день буде чимало.

Козоріг

Карти Таро обіцяють Козерогам приємну розмову. Ви зможете розповісти про все, що вас турбує. Не соромтеся своїх почуттів, вас почують і зрозуміють.

Водолій

18 грудня Водолії будуть витати в хмарах. Ви постійно думаєте про те, що вважаєте недосяжним. Однак якщо ви вирішите діяти, все задумане легко стане реальністю.

Риби

Риби можуть сильно засмутитися. Ви зрозумієте, що помилялися у своїх думках про деяких людей. Крім цього, Риби можуть посваритися з другом.

Овнам — реалізація давніх мрій, а Водоліям — ризик впасти на саме дно: Гороскоп для всіх знаків Зодіака на 17 грудня

Козерогам — успіхи у кар’єрі, Овнам — вибуховий скандал, а Водоліїв — чекає приємний день: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 18 грудня