in

Скорпіони вийдуть на новий рівень, а у Водолієв — причаївся ворог: Гороскоп на 1 березня для всіх знаків зодіаку

Астрологи підготували на 1 березня гороскоп для кожного знаку Зодіака. День, коли почуття мають бути під контролем логіки й розуму: умовно кажучи, сьогодні серцю цілком можна наказати.

Овен

Не відмовляйте близькому другу у відвертій розмові: навіть якщо ви будете дуже зайняті, спробуйте викроїти час і вислухати людину, яка потребує вашої уваги й поради.

Телець

Роблячи добрі справи, не очікуйте вдячності у відповідь, інакше ваш вчинок буде не благодійністю, а взаємовигідною угодою, що ніяк не вписується в розуміння безкорисливої допомоги.

Близнюки

Важливе питання, яке хвилює вас останнім часом, необхідно розвернути… до самих себе: сьогодні внутрішній голос може дати представникам знака справді цінну пораду, тож варто довіряти йому.

Рак

День сприятливий для того, щоб ділитися своїм душевним теплом з іншими – його від цього не поменшає, навпаки, «криниця» вашої душі від цього лише наповниться позитивними емоціями.

Лев

Представникам вашого знака необхідно якомога частіше, умовно кажучи, знімати з голови корону та аналізувати свою поведінку, яка не завжди буває бездоганною – такий підхід допоможе відкоригувати її.

Діва

Подумайте про те, що хорошого ви можете зробити для оточення – наприклад, відвідати дитячий будинок, пансіонат для людей похилого віку або притулок для тварин: можливо, опіка над їхніми мешканцями стане для вас звичкою.

Терези

Якщо за останній час ви припустилися низки помилок – як професійної, так і особистої якості, саме час розпочати їх виправлення: помиляються всі, головне, визнати, що ви вчиняли неправильно.

Скорпіон

Стосунки з близькою людиною можуть вийти на новий рівень, особливо якщо ви не посоромитеся виявити ініціативу і зробите перший крок, зізнавшись їй у своїх почуттях.

Стрілець

Відчуваючи свою провину перед іншою людиною, зізнайтеся їй у своїй помилці, проте в жодному разі не займайтеся самокритикою, і тим більше самобичуванням – навіщо своїми руками знижувати власну самооцінку?

Козоріг

Представникам вашого знака необхідно відволіктися від роботи, яку ви виконуєте зараз, і допомогти тим, хто потребуватиме вашого сприяння – наприклад, молодшому і менш досвідченому колезі.

Водолій

Головний ваш ворог сьогодні – сидячий спосіб життя: за найменшої нагоди потрібно вставати і робити хоча б невеликі вправи, а ще краще – виходити гуляти надвір або займатися спортом.

Риби

День – звісно, за можливості – необхідно присвятити відпочинку: наступний тиждень для представників вашого знака обіцяє бути плідним із професійного боку, а отже, треба накопичити сили.

«Два роки смертей» — відомий американський фігурист підтримав українців у роковини повномасштабного вторгнення

«Старість її оминула» — 78-річна дружина Елвіса Преслі вразила своєю красою на церемонії в Лос-Анджелесі