6 березня український співак Віталій Козловський, який минулого року вступив у лави ЗСУ, несподівано зізнався, що одружився.
Артист завжди намагався приховати своє особисте життя від публіки і цього разу теж не розсекречує, хто ж став його дружиною. В Інстаграм військовослужбовець розмістив лише одне, на якому він в камуфляжній формі тримає таємну кохану за руку, хизуючись весільними обручками.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/03/a5c5e154d9917eb8c0570db0503f415e-e1709720826426.jpeg)
Однак, журналісти не стали чекати поки сам наречений «розколиться», і вже на наступний день з’ясували, що дружиною зірки стала його піар менеджер Юлія Бакуменко. Саме вона вже багато років співпрацює з Козловським а зараз допомагає підрозділу артиста.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/03/73_big-v1614689503-e1709823770291.jpg)
Як стало відомо, 36-річна білявка є фанаткою творчості співака і їхня «дружба» зав’язалася вже давно. У Віталія та Юлії в соціальних мережах є велика кількість фото, на яких вони обіймаються, разом відпочивають та гуляють.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/03/36ff5f171efb6cf74409f5563402f182.jpg)
Неозброєним оком видно, що між ними щось більше, ніж просто робочі стосунки.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/03/26864180_891029164407028_6381039577456443392_n-e1709823950999.jpg)
Підписники теж встигли розсекретити особу коханої Віталія та в коментарях під «весільним» фото попросили знаменитість «берегти Юлю, бо вона — скарб».
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/03/snimok-ekrana-2024-03-06-v-15-03-18.jpg)
На фоні чуток Бакуменко розмістила у себе на сторінці в Інстаграм зворушливий пост, в якому зізналася в коханні для Козловського і цим ще більше підігріла чутки про те, що саме вона завоювала його серце.
«На цьому фото червень, 6 ранку, я іду проводжати тебе на полігон з запухшими від сліз очима і навіть не уявляю, скільки всього попереду. І жахливого, і надзвичайно щасливого. Цей рік відкрив мені такого тебе, що моїй гордості за тебе немає меж. Люблю до неба! З Днем народження», — написала Юлія та розмістила фото співака.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/03/0499d26e-8716252b5735fe452345ec893bc5c841.jpg)
А на запитання кореспондентів Фокус, чи дійсно саме вона стала дружиною артиста, піарщиця з посмішкою відповіла: «Поки що цю інформацію ми не коментуємо. Все буде на сторінці Віталія. Слідкуйте».
Читайте також: Вирішила покаятись і спокутувати: Ольга Сумська вперше прокоментувала скандал із донькою, яка заробляє криваві рублі в РФ