Популярна українська акторка Леся Самаєва, поділилася особистою думкою щодо артиста Олега Винника, який втік з України на третій день повномасштабного вторгнення.
Актрисі випала нагода зніматися із співаком в кількох частинах комедійного фільму «Скажене весілля». Як зазначила Леся, вона не є прихильницею його пісень і не відносить себе до списків «зграї вовчиць». Знаменитість зізналася, що під час зйомок не спілкувалася з Олегом і до його творчості відноситься трохи з іронією.
«Я не підтримувала з ним контакт на знімальному майданчику. Він приїхав, знявся, поїхав – все. Окрім того, зізнаюся, що ніколи не належала до його зграї вовчиць і ставилася до творчості цього співака трошки іронічно. При цьому ні в якому разі не хочу образити всіх, хто його любить, – це моя суб’єктивна думка.» — висловилася Самаєва.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/04/-Ці-фото-заряджені-на-позитив-і-багато-лайків⠀Красивий-Олег-Винник-усміхнені-наречені-Василь-Середюк-який-тікає-від-го-e1713973542184.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/04/-Ці-фото-заряджені-на-позитив-і-багато-лайків⠀Красивий-Олег-Винник-усміхнені-наречені-Василь-Середюк-який-тікає-від-1-e1713973576294.jpg)
Їй також дивно, що вже понад два роки Винник мовчить про повномасштабне вторгнення. З моменту втечі він дав лише одне інтерв’ю в Німеччині і знову зник з публічного простору. Нещодавно в Мережу злили свіже фото змарнілого Олега, щоб переглянути — переходь за посиланням.
«Щодо його мовчання – я такого не розумію від слова «взагалі». Я теж могла виїхати, маю дитину, за яку переживаю. Але в такі страшні часи нам треба бути разом«. — додала Леся.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/04/Skazhene-vesillya-2-e1713973667341.jpg)
Читайте також: «Це навіть не критика»: Позитив зізнався, що розчарований «творчістю» Насті Каменських