in ,

«Як вам не соромно?» — Потапа критикують через його новий трек, а він швидко видаляє коментарі

Український репер Потап за час повномасштабної війни потрапив у немилість публіки через своє пізнє повернення в Україну — у вересні. Артист вирішив випустити пісню «Волонтер», надихнувшись батальйоном «Добробат». Якщо Олексій хотів подякувати волонтерам за їхню працю у війну, то шанувальники вважають, що артист їх принизив своєю піснею. У мережі розгорівся скандал.

Як пояснив Потап, пісня в нього народилася, коли з волонтерами батальйону «Добробат» вони разом стояли у дворі розбомбленого будинку: «Я тиснув їм руки, співав для них, дивлячись у їхні очі. І те, як зараз згуртувалися мільйони українців, як кожен із них волонтерить та максимально допомагає, неймовірно надихає».

На думку артиста, вже є багато пісень про мужність українців та воїнів, але присвяченої волонтерам – ні. Він вирішив випустити саме такий трек.

«Абсолютно кожен зараз допомагає у міру своїх можливостей. Саме тому, що вся країна є волонтерами, тому що ніхто не залишається осторонь і не байдужий, я знаю точно – перемога вже близько!» — пояснив мотивацію прем’єри Потапенко.

У кліпі можна побачити кадри роботи волонтерів, коли вони розбирали завали розбомблених будинків в Ірпені. Проте сам текст пісні шанувальники вважають примітивним і принизливим щодо праці та старань людей, які займаються благодійними справами. Також слухачі не зрозуміли ритмічної мелодії, під яку потрібно танцювати, а не замислюватися про насущне. Пісня настільки викликала негативні емоції, що українці порадили Потапу залишити шоу-бізнес та не ганьбити Україну.

«Мені як волонтерові так прикро… Аж болить. Що це за маразм?»; «Потап просто на тому рівні успіху та статусності, коли в його оточенні немає нікого, хто може сказати йому «чувак, це гівно, ти дибіл?» Це поширене явище не тільки в шоу-бізі); «Поняття іспанський сором заграло новими фарбами»; «Не брався творити музику війни, та й не берись зараз»; «Як вам не соромно? Який артист, такі й пісні», — пишуть у соцмережах українці.

До речі, коментарі у YouTube репер уже відключив.

«Ми з тобою, Україна!» — учасник легендарної шведської четвірки ABBA Б’єрн Ульвеус та зірка серіалу «Вікінги» Кетрін Винник підтримали українців в роковини війни

«Ночуючи у підвалі 38 діб» — дружина Євгена Кошового поділилася кадрами, як провела з сім’єю перші дні повномаштабного вторгнення