in

«Можна було собаку завести й так назвати!» — блогер-мільйонник Дмитро Варварук шокував вибором імені для сина

Івано-Франківський блогер-мільйонник Дмитро Варварук, який нещодавно вперше став батьком в 24 роки, розсекретив імʼя сина та розізлив підписників. Українцям зовсім не сподобався вибір молодого батька.

Варваруку дорікнули, що хлопчику буде дуже важко жити з таким іменем. Коментарі зʼявилися під дописом блогера з хрестин сина в Instagram.

Свого первістка він назвав Хайпом. Як доказ цього інфлюенсер показав свідоцтво про народження, де написано: «Варварук Хайп Дмитрович».

Хайп – це слово молодіжного сленгу, котре означає популярність, ажіотаж. Його вживають, коли хочуть вказати на гостру тему чи людину, котру в певний момент обговорюють.

Варварук зізнався, що імʼя не сподобалося його обраниці, але ще до народження малюка подружжя домовилося, що сина назве саме батько. Варварук не приховує, що негативна реакція людей його веселить, та вихваляється обговореннями свого вчинку в мережі.

 

«Ви думали, що я жартую? Можете побачити самі: в свідоцтві написано Варварук Хайп Дмитрович, а значить, і в паспорті так буде. Хоча називати ми його будемо по-іншому», – написав блогер.

Аудиторія бурхливо відреагувала на його рішення. Підписникам не сподобалося імʼя і вони розкритикували батьків за егоїзм. Дехто з них сподівається, що таким чином зірки соцмереж пожартували.

«Можна було собаку завести. Для цього необов’язково було народжувати дитину», «Деградація», «І навіщо таке робити? Про майбутнє дитини не думаєш, лише про своє «я», «Це вже занадто», «Як дитині жити з цим іменем?» «Це жесть», – написали в коментарях.

 

«Пташка» з «Азовсталі» викликала гнів рашистів, заспівавши українську пісню «Червона калина» на російському танку в центрі Берліна

«Ти заслуговуєш на свято!» — Наталка Денисенко зворушливо привітала з днем народження свого коханого Андрія Федінчика, який боронить нашу країну