in

«Гроші, облиті кров’ю українців» — співачка Йолка «продалась» російській публіці за смішну суму

Зрадниця Йолка з міста Ужгород, справжнє імʼя та прізвище якої Єлизавета Вальдемирівна Іванців, показала хто вона є насправді.

20 березня було офіційно підтверджено, що Єлизавета виступить з концертом 22 та 23 липня на святкуванні дня російського міста Псков. За проведення дводенного концерту Йолка отримає 3 мільйони 347 тисяч рублів, які назбирала для неї Театрально-концертна дирекція Псковської області.

Цікаво, що обовʼязковою умовою контракту є уникнення будь-яких політичних тем при проведенні концерту і не допущення висловлювань та вчинків, які виявлятимуть неповагу до російської армії.

«Мені тут дуже добре. Мене так лякали 15 років тому тим, що Москва мене не прийме. Але за 15 років я обросла справжнісінькою сім’єю. Як мені може бути тут погано? Це ж місто моєї реалізації. Тут мене назвали співачкою, і тут я все ще в процесі втілення своєї найголовнішої мрії в житті», — раніше заявляла виданню Гордон тепер російська співачка.

Як відомо, Йолка вже давно не ідентифікує себе як українку, так само як її колега Анна Сєдокова. Від початку повномасштабної вторгнення рф в Україну співачка, яка до цього жила і працювала у Росії, жодним чином не висловилась проти війни. Вона продовжує давати концерти, виступати на корпоративах та підтримувати путінський режим.

Олександр Пономарьов в честь 25-річчя доньки показав її архівні фото з дитинства

«Це, напевно, найдовша дистанція» — Марічка Падалко показала, як готується до марафону в Бостоні