in

«Голубка миру» загралась: Ані Лорак може бути визнана «іноземним агентом» у Росії

Співачка родом із Чернівецької області Ані Лорак, яка з 2014 року активно гастролює Росією, а після повномасштабного вторгнення залишилася в країні-агресорці, ні слова не сказавши про злочинну війну на батьківщині, може бути визнана «іноземним агентом» у Росії.

Після непідтверджених чуток про те, що артистка нібито надає фінансову допомогу ЗСУ, що невдовзі сама колаборантка спростувала, російські активісти направили відповідне звернення до Генпрокуратури.

І поки росіяни вимагають визнати зрадницю України «іноагентом», сама Лорак готується до туру Росією. Ось тільки і він на межі зриву. Концерт співачки спочатку скасували у Краснодарі, а потім побоялися кликати до себе потенційно «заборонену» артистку й інші міста.

Так, слідом за Краснодаром скасували шоу виконавиці у Ростові. Під питанням її виступ у Воронежі. Адміністрація міст проти приїзду співачки.

Організатори концертів пообіцяли повернути гроші глядачам. Квитки коштували від 2 до 10 тис. рублів (950–4800 грн).

Нагадаємо, мер Краснодара раніше коментував: «Ми, жителі, проти того, щоб у нашому місті «влаштовували шоу» люди, які зізнаються у коханні правлячій в Україні владі. Жоден підприємець, актор, співак чи співачка, які мають таку позицію щодо влади, не зароблятиме тут. Ми не можемо гарантувати, що, зрештою, ці гроші не підуть на підтримку тих, хто воює проти наших хлопців, постачає їм снаряди та боєприпаси».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от АНИ ЛОРАК (@anilorak)

Після цієї заяви «голубка миру» Ані Лорак спробувала відбілитися в очах громадян країни-терористки, запевнивши, що ніколи «не надавала військової допомоги», оскільки «не підтримує жодних форм насильства, а загибель людей внаслідок конфліктів розбиває їй серце». Так, саме конфліктом артистка назвала руйнівну та вбивчу війну на своїй батьківщині.

Ба більше, щоб точно виправдатися перед Росією, Лорак розповіла, як її ще у 2014-му «змусила» виїхати з України тодішня влада, а от у Москві співачку «прийняли та дали можливість рости».

«Новий ніс! У мене серце вилітає!» — Катерина Павлік показала результати пластичної операції, знявши гіпс та розповіла про свої враження

«Добрі справи люблять тишу» — українці хейтять Ані Лорак за дрони для ЗСУ, а росіяни «накатали» звернення до Генпрокуратури