in

«Більше не холостячка» — Ксенія Мішина запалила в обіймах відомого чоловіка

Відомій українській акторці шалену славу принесли одразу декілька проєктів. Спочатку зірка стала впізнаваною завдяки ролі Лідії Шефер у серіалі “Кріпосна”. Згодом красуня потрапила на проєкт “Танці з зірками”, де зайняла перше місце, а пізніше підкорювала серця чоловіків у романтичному реаліті-шоу “Холостячка”.

Зараз у знаменитості мільйони фанатів, і велика кількість хейтерів. Однак, критика не тільки не заважає Ксенії рухатися вперед, а допомагає їй краще розбиратися в аудиторії та розуміти, що зараз потребує медійний ринок.

Після розставання з Олександром Еллертом Ксенія зробила ставку на контент, який пов’язаний зі здоровʼям та красою. Щодня зірка демонструє, які вправи робить для стрункої фігури, чим харчується, ділиться порадами стосовно схуднення та правильного харчування, тощо. Проектів у Ксенії немало, її активно кличуть не тільки на українське телебачення, але й закордонне.

Днями зірка також дала ряд ексклюзивних інтерв’ю. Зокрема Ксенія поспілкувалася з ведучим Славою Дьоміним. Одними балачками не обійшлося, адже журналіст та акторка також станцювали на камеру, і варто відмітити, доволі харизматично і естетично.

Нагадуємо, що з моменту розставання Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта пройшло майже 2 роки. Тривалий час гуморист намагався повернути свою кохану та запевняв, що зробить усе для того, щоб налагодити стосунки з нею. Однак, після початку повномасштабної війни в Україні чоловік емігрував до Сполучених Штатів Америки.

Ксенія відмовляється спілкуватися зі своїми підписниками на предмет стосунків з коміком, і сам Олександр вже активно просить не питати у нього про Ксенію. У своєму останньому інтерв’ю зі Славою Дьоміним чоловік розповідав, що щиро шкодує про допущені помилки у взаєминах з коханою. Тож цілком імовірно, Ксенія розповість багато цікавого, а також отримає питання, пов’язані з інтерв’ю її екс-коханого.

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім зачарував простим сімейним фото

Тіна Кароль публічно під час виступу стала на коліна перед майбутньою свекрухою