in

«Щиро жалкую» — Панін висловив бажання приїхати в Україну, щоб дати пояснення у суді щодо фрази «Крим – наш»

Російський актор Олексій Панін, який був оголошений у розшук у Росії, вирішив ще раз звернутися до українців, щоб попросити вибачення за фразу «Крим – наш» та свою дурну поведінку. За його словами, він був зазомбований, як і всі росіяни, тому не міг правильно сприймати ситуацію. Понад 8 років артист перебуває у чорному списку України, проте з першого дня повномасштабної війни відкрито виступає проти злочинного кремлівського режиму.

У своєму Instagram Панін покаявся, назвавши себе йолопом, який під впливом алкоголю зробив помилку. Він наголосив, українська влада правильно зробила, що порушила проти нього кримінальну справу. Знаменитість нагадав – він також попросив вибачення перед нашим народом в інтерв’ю Дмитра Гордона.

«Хочу звернутися до керівника СБУ України. Звернувся б до Володимира Зеленського, але ми з ним не знайомі. Дуже смішна історія вийшла. У 2014 році на мене в Україні порушили кримінальну справу щодо зазіхання на територіальну цілісність країни. Правильно зробили, насправді. Тому що у 2014 році я був абсолютно дурний і наївний хлопчик.Ну не хлопчик уже, але одним словом йолоп. І мав необережність через свою дурість і під впливом алкоголю бігати з російським прапором і кричати: «Крим – наш», – сказав Олексій Панін.

На цей момент актор проживає в Іспанії та запевняє, що йому від Києва нічого не потрібно: ні житло, ні робота, ні притулок. Проте, за словами Паніна, дивно вважати його ворогом України.

«Щиро жалкую, що я був такий самий, як і багато росіян, зазомбований. До чого це я, на мене зараз у Росії порушено кримінальну справу, я перебуваю в розшуку, тому що з першого дня війни я не підтримую вбивцю і злочинця Путіна. Досі в Україні я перебуваю в списках осіб, які є загрозою для країни. Я впевнений, що це – помилка. Списки оновлюються, напевно, просто, мене звідти не прибрали. Мені нічого не потрібно від Києва. Дивно, що я досі перебуваю у цих списках», – закінчив свою промову росіянин.

Путініст Міхалков знову при смерті: режисера госпіталізували в Москві

«Явно не про підтримку Батьківщини» — стала відомо місцезнаходження української моделі «Міс Україна Всесвіт» Інни Цимбалюк