in

Коля Сєрга збирається перевиховати Світлану Лободу: захисник розповів, як це зробить

Український музикант, який від початку повномасштабного вторгнення в лавах ЗСУ боронить країну на передовій, Коля Сєрга заявив, що збирається перевиховати співачку Світлану Лободу.

На шоу Жені Яновича Сєрга заявив, що має намір «взяти на перевиховання» артистку. Чи це жарт, чи серйозні плани, невідомо. Втім звучав артист доволі переконливо:

«Не знаю, чи можна про це розказувати. Сьогодні якраз говорили про те, щоб ми взяли на перевиховання Лободу. Це так, поки здалеку зайшли. Скажімо так, дали їй можливість виступати для хлопців на передовій», — сказав Коля.

 

Артист зазначив, що він разом з колегами з «Культурного десанту» займається морально-психологічним забезпеченням українського війська вздовж всієї лінії фронту. Коля не приховує, що дуже мало українських діячів культури погоджуються з ними їхати на передову виступати для захисників у гарячих точках. На думку Сєрги, якби Лобода поїхала на передок і виступила перед нашими воїнами, то ставлення б до неї змінилося:

«Ми зацікавлені в тому, щоб якомога більше культурних діячів поїхало туди, бо це дуже велика відповідальність. Вони йдуть туди, виховуються, повертаються. Це вже інші культурні діячі  з іншим поглядом. Повертаючись до Лободи та інших артистів, які після повномасштабного вторгнення робили кроки назад, завжди є другий шанс, ніколи не закриті ці двері. Але таким артистам потрібно починати не з нуля, а з мінусу і пройти через пекло. Тому якщо Світлана приїде, подивиться в очі хлопцям, тим, хто воює за країну, і знайде слова і покаяння, і зможе пройти через нього, супер, це буде прикладом для багатьох інших. Але чи пройде вона – подивимося», — додав Сєрга.

Своєю чергою ведучий зазначив, що невпевнений що всі військові одразу зрадіють Лободі: «Я не впевнений, що військові одразу такі: «О, Свєтка, до нас приїхала». Свєтка, ану-ка її на…нуль. І вона іде далі».

На що Сєрга відповів: «І в цей момент ми відходимо і говоримо «Реагуй». Буде зрозуміла щирість її помислів. Якщо вона просто хоче відбілити медійну репутацію, то вона дуже швидко здасться. А якщо всередині дійсно щось переключилося, то вона піде на це. Якщо вона піде, то вона пройде через пекло. Але тоді вона вийде відновленою. Проєкт «Ду-ду-ду Свєтку Лободу» називається».

Нагадаємо, Світлана Лобода до повномасштабної війни жила і працювала в рф. 2017 року на першому пропагандистському артистка дала інтерв’ю, в якому жалілася, що в Україні її переслідували «нацисти» і «радикали». Та з початком повномасштабної війни Лобода виїхала з рф і почала активно допомагати Україні, засуджуючи дії кривавого диктатора путіна. Втім, далеко не всі українці вірять у чесні наміри чесні наміри виконавиці.

«Мене обмовили»: Ступка виправдовується після звинувачень по «п’яній» ДТП

Юрій Горбунов емоційно закликав закрити Червоний Хрест та ООН: «Настав час покласти край»