in

Віра Брежнєва таємно виступає для російських олігархів — ЗМІ

Українська співачка Віра Брежнєва до початку повномасштабної війни в Україні була вкрай популярною в країні-окупанті. Після 24 лютого вона відкрито заявила про свою проукраїнську позицію, зайнялася благодійністю і навіть стала записувати пісні українською мовою.

Час від часу Брежнєва виступає за кордоном, проте концертам не завжди вдається відбутися. Днями вона скасувала гастролі відразу в чотирьох містах — Лісабоні, Барселоні, Аліканте і Марбельї.

Російський ЗМІ зловтішаються, мовляв розгубила співачка свою популярність без підтримки російського глядача. Більше того, навіть приписують їй концерти на закритих вечірках для олігархів-країни окупанта, бо начебто їй не вистачає грошей на колишнє розкішне життя.

Один з таких, за чутками, стався днями — публіка залишилася задоволеною, а Брежнєва поїхала додому з 40 тис. євро в кишені. Більше подробиць про цей виступ не надавалося, а представники артистки цю новину не коментують.

До слова, це ж джерело повідомляє, що в країні-агресорі у Віри Брежнєвої все ще залишається цілих два модних бізнеси — косметичний бренд Vera by Vera Brezhneva, і люксовий одяг Myseasons.

Олександр Волошин відповів, чому не пішов служити на фронт: «Є почуття провини»

Путін видав нові цілі війни і пригрозив ввести «санітарну зону» в Україні