in

Таро гороскоп на тиждень з 19 по 25 лютого 2024 року

Таро гороскоп на цей тиждень запрошує вас у захопливу подорож. Від пристрасного Лева до співчутливого Рака, незалежно від вашого знаку зодіаку, ви дізнаєтеся, які енергії та події впливатимуть на вас протягом наступних кількох днів.

На вас чекають цікаві події у сферах роботи, стосунків і духовного зростання.

Овни

Цей тиждень буде не найпростішим, проте Овни зможуть залучити удачу, якщо прислухаються до порад Арканів. Карта «Дурень» символізує раптове везіння, проте Овнам не можна діяти бездумно. Уміння вчасно зупинитися і не ризикувати даремно вбережуть від прикрих промахів.

Аркан «Суд» символізує завершення складного періоду, довгоочікуване звільнення від проблем і турбот. По цій карті Овни отримають заслужену винагороду і зможуть рухатися далі. Нові успіхи не змусять себе чекати, якщо діяти чесно і не йти на угоди з совістю.

По карті «Смерть» настає період, коли важливо відмовитися від усього, що застаріло і втратило актуальність. Звільнитися від гніту минулого і непотрібних жалкувань буде важливо, щоб в життя увірвалися позитивні зміни.

Тельці

Початок, судячи з карти «Смерть», буде відповідальним і позитивним. По цій карті Тельці зможуть залишити минуле за спиною, звільнитися від турбот і тривог, щоб почати нову главу свого життя. Порада карти — не чіплятися за те, що віджило, щоб не втрачати нових можливостей.

Аркан «Місяць» в розкладі символізує таємні знання, які дізнаються Тельці. По цій карті не можна поспішати з висновками — отриманою інформацією важливо розпорядитися правильно, оцінити ризики і прислухатися до інтуїції, щоб залучити позитивні зміни.

Завершує тиждень позитивний Аркан «Колісниця». По цій карті Тельці зможуть почати активну роботу, зробити останній ривок і отримати свободу від обставин що сковують. Аркан символізує позитивний настрій, жадобу до знань і вміння активно працювати над створенням успішного майбутнього.

Близнюки

Аркан «Сила» закликає Близнят зібратися з думками і приступити до роботи. По цій карті у Близнят є всі шанси здобути перемогу, якщо не тушуватися і не сумніватися в собі.

В середині тижня по карті «Колісниця» Близнята зможуть активно завершувати справи, вирішувати раніше відкладені питання і з легкістю долати будь-які труднощі на шляху до щастя. Рада карти — не відмовлятися від нових знань і обов’язково користуватися досвідом мудрих наставників.

Завершує тиждень один з найбільш позитивних Арканів — «Сонце». Ця карта символізує свободу від бід і проблем, нові можливості і позитивний настрій. Близнята зможуть займатися улюбленою справою, відпочивати і насолоджуватися тим, що відбувається в житті.

Раки

Початок тижня, судячи з карти «Правосуддя» буде відповідальним. Раки отримають результати своєї праці, а ось чи будуть вони позитивними, залежить від докладених зусиль. Якщо підсумок не влаштовує, значить, потрібно провести роботу над помилками і врахувати промахи.

Аркан «Колесо Фортуни» символізує несподівані зміни, до яких не можна підготуватися. Життя Раків буде стрімко змінюватися, проте кидатися у вир з головою не можна. Важливо оцінити ризики і продумати план дій, щоб отримати свою вигоду і не зайти в глухий кут.

Завершує тиждень Аркан «Повішений», за яким Ракам належить переглянути плани і, можливо, поставити деякі зі справ на паузу. У такій ситуації важливо не панікувати і направити енергію на вирішення другорядних завдань.

Леви

На початку тижня Левам по карті «Ієрофант» важливо скласти план дій, визначитися з пріоритетами і зосередитися на вирішенні першорядних завдань. З цього Аркану успіх не змусить себе чекати, якщо не відволікатися від цілей і працювати над створенням успішного майбутнього.

Аркан «Помірність» говорить про те, що успіхи неможливі без внутрішньої гармонії. Левам важливо узгодити доводи розуму з емоціями, щоб в скрутну хвилину не панікувати і вибирати вірний шлях.

«Дурень» в розкладі на кінець тижня — карта раптового везіння, яке може закрутити Левам голову. Рада Аркана — не потурати миттєвим примхам і не діяти на приводу емоцій. Зважені рішення приведуть до нових перемог і успіхів.

Діви

На початку тижня, судячи з карти «Повішений», Дів чекають деякі труднощі. Це не означає, що доведеться долати складні перешкоди — Дівам важливо усвідомити, що деякі справи варто поставити на паузу і зайнятися вирішенням раніше відкладених питань.

Карта «Ієрофант» закликає Дів розставити пріоритети, а також оцінити свої сили перед тим, як братися за вирішення завдань. Уміння грамотно розподілити час, ресурси і енергію вбереже від ризиків і промахів.

По карті «Маг» Діви зможуть звільнитися від проблем і почати шлях до щастя. Рада карти — користуватися отриманими знаннями, а також своїми здібностями, щоб досягти нових висот.

Терези

Карта «Смерть» на початку тижня — хороший знак для Терезів. Аркан нагадує, що з минулим потрібно прощатися вчасно, щоб не зупинятися в розвитку і не зайти в глухий кут. По цій карті нові успіхи не змусять себе чекати, якщо залишити застарілі плани.

По карті «Повішений» Терезам належить пожертвувати чимось заради подальшого розвитку. Це може бути час, якого буде потрібно більше запланованого, тимчасова відмова від якихось благ.

Аркан «Колесо Фортуни» завершує тиждень, вказуючи Терезам на позитивні зміни. Події будуть розвиватися стрімко, але це не означає, що діяти потрібно необдумано. Навпаки, успіх прийде до тих Терезів, хто не буде поспішати з висновками і складе план дій.

Скорпіони

Карта «Сила» на початку тижня — прекрасна новина для Скорпіонів. З цього Аркану є можливість вирішити складні питання, знайти щастя і розподілити навантаження для більш ефективного виконання запланованих справ.

По карті «Закохані» Скорпіонам належить зробити серйозний крок. Аркан обіцяє позитивні зміни, якщо приймати рішення, покладаючись на власну думку і комфорт. Це означає, що дії повинні бути спрямовані на залучення щастя.

Завершує тиждень Аркан «Зірка». По ньому Скорпіони можуть бути впевнені у тому, що рухаються у вірному напрямку. Успіх і удача не змусять себе чекати, якщо не кидати розпочатого і не сумніватися в собі.

Стрільці

Аркан «Дурень» символізує волю випадку, коли Стрільці опиняться в потрібному місці і в потрібний час. Розпорядитися удачею потрібно з розумом: не ризикувати без особливої потреби і не діяти необачно.

Аркан «Сила» символізує час, коли не можна зупинятися і опускати рук. З цього Аркану Стрільці зможуть подолати тимчасові негаразди, міцно встати на ноги і отримати гідну нагороду за свою працю.

Карта «Повішений» випадає на вихідні, закликаючи Стрільців на час залишитися наодинці зі своїми думками. Така тактика допоможе правильно розставити пріоритети, відмовитися від нездійсненних в цей час справ і звернути увагу на прогалини в знаннях, щоб усунути їх.

Козероги

На початку тижня Козерогів чекають серйозні зміни. Аркан «Смерть» символізує період, коли настала пора перегорнути сторінку і почати нову главу. Це означає, що минуле пора залишити за спиною і винести цінні уроки не тільки з перемог, але і з поразок.

По карті «Місяць» Леви ризикують оступитися, якщо будуть легковажно ставитися до подій. Знаки Всесвіту допоможуть вибрати вірний шлях, а увага до інтуїції вбереже від невірних висновків і помилкових цілей.

Аркан «Правосуддя» символізує об’єктивність і вміння тверезо оцінювати свої сили. Карта закликає Козерогів діяти чесно і не намагатися перехитрити долю. Кожне слово і дія будуть відбиватися на майбутньому, і якщо Козероги оступляться, то їх чекає масштабна робота над помилками.

Водолії

Карта «Зірка» символізує удачу і шлях, наповнений радісними подіями. З цього Аркану важливо продовжувати роботу і не зупинятися на проміжних результатах, щоб не упустити нових можливостей.

Аркан «Колесо Фортуни» символізує різкі зміни, завдяки яким Водолії зможуть зрозуміти, що насправді потрібно робити для залучення щастя. Діяти важливо з розумом, не піддаючись на провокації і миттєві примхи.

Карта «Суд» говорить про довгоочікувану перемогу, завершення труднощів і нові можливості. Водоліям з цього Аркану важливо пам’ятати про чесність і відповідальність, щоб успіх не запаморочив голову і не став причиною промахів.

Риби

Аркан «Колісниця» символізує шлях до завершення проблем. Рибам на початку тижня важливо зосередитися на першорядних справах і не відволікатися, щоб вчасно поставити крапку в роботі і отримати гідну нагороду.

По карті «Верховна жриця» представникам сузір’я важливо прислухатися до себе і не ігнорувати інтуїцію. Внутрішній голос допоможе вчасно вступити в гру і залучити в життя позитивні зміни.

Завершує тиждень карта «Диявол», який обіцяє Рибам випробування. Це означає, що представникам Знака доведеться зіткнутися зі спокусами, протистояти яким важливо, щоб не оступитися.

Гороскоп на 19 лютого 2024 року для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Фінансовий гороскоп на тиждень для всіх знаків Зодіаку з 19 по 25 лютого