in

Таро-прогноз на 21 березня 2024 року

В кінці березня сил стає більше, а значить, настає час для втілення в життя сміливих планів. Не оступитися і не зробити прикрих промахів Знакам Зодіаку допоможе таро прогноз.

Розклади карт Таро користуються популярністю не випадково. Експерти рекомендують познайомиться з розкладами, щоб дізнатися про те, що підготувала доля на 21 березня 2024 рік, визначитися з планами і вірно розставити пріоритети.

Овни

В четвер по карті «Мир» Овнам важливо відмовитися від будь-яких імпульсивних рішень, щоб не злякати удачу. Аркан символізує набуття гармонії, завдяки якій буде простіше справлятися з будь-якими справами і залучати в життя благополучні зміни.

По карті «Дурень» Овнів чекають нові можливості, які, проте можна упустити через недбале ставлення до своєї роботи. Рада Аркана — помічати деталі і зосередитися на першорядних завданнях.

По карті «Сила» Овни зможуть подолати тимчасові труднощі і з легкістю виконати ті справи, які не виходило зробити раніше. По цій карті представникам Знака важливо вірити в себе і не допускати занепадницьких думок.

Тельці

Карта «Помірність» закликає Тельців знати міру у всьому. Уміння знаходити баланс всередині себе неодноразово виручить і допоможе з легкістю вирішити скрутні моменти, знайти вихід з глухого кута і залучити успіх.

Карта «Зірка» символізує усвідомлену роботу і вміння доводити розпочате до кінця. З цього Аркану Тельців чекає сприятливий час, коли на шляху немає перешкод і проблем. Це означає, що можна спокійно займатися запланованими справами і не боятися неприємностей.

В четвер від Тельців потрібно пильність і вміння протистояти внутрішнім сумнівам. Аркан «Луна» попереджає про те, що проблеми можуть виникнути через надумані перешкоди, які будуть віддаляти від мети і заважати приймати правильні рішення.

Близнята

«Сонце» в розкладі — карта приємних перспектив і можливостей. З цього Аркану Близнята можуть почати четвер на свій розсуд: взяти паузу для відпочинку або ж братися за нові проєкти, які принесуть не тільки задоволення, але і хороший дохід.

Аркан «Відлюдник» говорить про те, що представникам Знака важливо визначитися з пріоритетами і цілями на найближчий час. Рада карти — відволіктися від суєти і залишитися наодинці зі своїми думками, щоб скласти план дій і відмовитися від застарілих ідей.

Завершує позитивна карта «Імператриця». По ній Близнята можуть не сумніватися в тому, що справи рухаються у вірному напрямку. Аркан символізує поступове зростання і розвиток, а значить, не потрібно квапити час і події — все відбудеться вчасно.

Раки

У четвер Ракам важливо прислухатися до себе і не поспішати з висновками. Аркан «Верховна жриця» закликає довіряти інтуїції, закривати розум від чуток і пліток і запастися терпінням.

Карта «Мир» обіцяє досягнення поставлених завдань, набуття щастя і завершення розбіжностей. З цього Аркану Раки зможуть завершити чергову справу і насолодитися своїми успіхами, поділивши радість з близькими.

Завершує карта Аркан «Сонце». По цій карті Раки можуть насолоджуватися новими успіхами, планувати справи і відпочивати. Аркан обіцяє процвітання і нові можливості, упустити які представникам Знака не можна.

Леви

Карта «Імператор» обіцяє Левам нові можливості, які, однак, потрібно заслужити. Рада карти — чинити мудро і приймати самостійні рішення, а не слухати плітки і потурати бажанню піти легким шляхом.

Карта «Імператриця» говорить про те, що заплановані справи йдуть в гору, а значить, можна спокійно займатися своєю роботою і не переживати. Рада карти — не нехтувати порадами мудрого покоління і в усьому шукати позитивні сторони.

Аркан «Колісниця» закликає Левів поспішити. Аркан обіцяє успішне завершення запланованої роботи, яку можна виконати в короткий термін. Однак представники Знака повинні пам’ятати про відповідальність, щоб в кінці шляху не зайти в глухий кут через поспішні дії.

Діви

У четвер Дівам буде все по плечу. Аркан «Сила» закликає докласти зусиль і не відволікатися на другорядні завдання, щоб залучити в життя успіх і з легкістю розібратися зі складними справами.

По карті «Вежа» Дів чекають потрясіння, які допоможуть визначитися з подальшим напрямком. Рада карти — не панікувати, навіть якщо здається, що життя несправедливе. Карта показує, що потрібно прощатися з минулим і звільняти місце для позитивних подій.

Завершує Аркан «Дурень», який символізує нові цікаві можливості. Для успіху Дівам важливо пам’ятати про відповідальність, завдяки якій вдасться уникнути прикрих промахів і втрати дорогоцінного часу.

Терези

Четвер буде досить сумбурним, проте Терезам не можна піддаватися паніці. Аркан «Колесо Фортуни» закликає довіряти інтуїції, яка допоможе вчасно вступити в гру і взяти кермо влади в свої руки.

Четвер буде відповідальним часом. Аркан «Закохані» віщує серйозні зміни, завдяки яким Терези зможуть знайти щастя. Рада карти — зробити правильний вибір, слухаючи своє серце.

Карта «Смерть» завершаюча карта, закликаючи Терезів попрощатися з минулим і не залежати від тих подій, які вже відбулися. По цій карті важливо звільнитися від внутрішніх сумнівів і розірвати зв’язок з усім, що вже давно пора залишити за спиною.

Скорпіони

Аркан «Вежа» закликає Скорпіонів до пильності. По цій карті настає пора подивитися правді в очі, відмовитися від замків з піску і визначитися з пріоритетами. Така тактика допоможе залишити в минулому все те, що заважає щасливому життю.

Аркан «Відлюдник» в розкладі — карта неквапливості і роздумів. Скорпіонам варто на час залишитися наодинці зі своїми думками, визначитися з подальшими планами і відмовитися від всього, що втратило актуальність.

По карті «Місяць» Скорпіонів чекають чергові випробування. Аркан закликає спиратися на факти, а не на плітки і внутрішні сумніви. Представники Знака зможуть подолати будь-які труднощі, якщо не будуть сумніватися в собі і потурати слабкостям.

Стрільці

Карта «Зірка» вказує Стрільцям на те що перешкод на шляху немає, а значить, можна спокійно завершувати справи і не боятися неприємностей. З цього Аркану удача буде на боці тих, хто налаштований оптимістично і активно працює над створенням щасливого майбутнього.

По карті «Луна» Стрільцям варто більше уваги приділяти передчуттям, які допоможуть не зайти в глухий кут. Рада карти — не довіряти чуткам і пліткам, здатним збити з пантелику і змусити прийняти невірні рішення.

По карті «Повішений» представникам Знака доведеться попрацювати над собою. Аркан закликає не потурати миттєвим примхам і не витрачати час даремно. По цій карті важливо розуміти, що часом потрібно зробити крок назад, щоб після швидко прийти до успіху.

Козероги

Аркан «Імператриця» обіцяє Козерогам зростання і розвиток, проте на швидкі результати розраховувати не доводиться. Рада Аркана — не поспішати і крок за кроком наближатися до перемоги, не випускаючи з виду значущих деталей.

Карта «Вежа» є символом переродження та оновлення. З цього Аркану Козероги зможуть звільнитися від турбот, які тільки заважають, віднімають сили і час. Настала пора відшукати шлях до щастя і позбутися від кайданів.

Карта «Верховна жриця» закликає Козерогів довіряти своїй інтуїції і не поспішати. З цього Аркану не можна діяти, якщо немає впевненості у своїй правоті. Ризики і поспіх лише віддалять від поставлених завдань і можуть завести в глухий кут.

Водолії

Карта «Імператор» говорить про мудрість і рішучість. Водолії зможуть зірвати куш, якщо будуть керувати своїм життям і не квапити події. Рада карти — переймати досвід наставників, щоб уникнути помилок і проблем.

Аркан «Повішений» символізує тимчасові труднощі, подолати які Водолії зможуть завдяки прийняттю зважених рішень. По цій карті часом необхідно переключитися на інші заняття, щоб відпочити і зібратися з думками.

Карта «Зірка» вказує представникам сузір’я на позбавлення від клопоту і проблем. По цій карті шлях чистий, а значить, можна спокійно завершувати розпочаті справи і не метушитися.

Риби

«Суд» в розкладі на четвер — карта довгоочікуваного звільнення. Риби зможуть завершити складні справи, залишити позаду проблеми, а також поставити на місце кривдників. Головне — діяти чесними методами і не забувати про почуття власної гідності.

По карті «Повішений» Рибам належить чимось пожертвувати, щоб в майбутньому зірвати куш. Не виключено, що представникам Знака доведеться більше працювати і забути про відпочинок. Нагорода не змусить себе чекати, якщо не боятися і діяти так, як підказує серце.

По карті «Ієрофант» настає час визначення. Аркан закликає Риб розставити пріоритети, щоб завершити важливі справи в строк і не забути нічого важливого. Скласти план дій можна на вихідних без суєти і поспіху.

Через 11 років після смерті чоловіка: Тіна Кароль вперше підняла питання про те, чи достатньо вже бути самотньою

«Рідкісна к*рва!»: відома українська продюсерка жорстко рознесла зрадницю Таїсію Повалій