in

Таро-прогноз на 22 березня 2024 року для всіх знаків Зодіаку

Точні прогнози додадуть впевненості і допоможуть вибрати правильний напрямок.

Завдяки старшим Арканам колоди кожен зможе дізнатися про те, що чекає в майбутньому, а також керувати своєю долею. Увага до передчуттів також важлива, адже карти лише показують ймовірне майбутнє, а приймати рішення потрібно самостійно.

Овни

По карті «Суд» Овнів чекають зміни в кращу сторону. Аркан вказує на завершення складнощів і нові перспективи, які не можна упустити. Представникам Знака важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб виключити виникнення труднощів.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Овнам вистачить мудрості, щоб прийняти правильні рішення і поліпшити репутацію. По цій карті важливо не тільки бути впевненими в своїх діях, але і не забувати про оточення. Овни зможуть стати лідерами, якщо будуть лояльні до тих, хто потребує допомоги.

Аркан «Сила» також обіцяє Овнам позитивні зміни. По цій карті немає причин для занепокоєння — будь-які завдання будуть виконані, якщо не зупинятися і не сумніватися. П’ятниця буде надихати, а значить, настає час активних дій для залучення щастя.

Тельці

Карта «Імператор» описує сильну особистість, здатну на нові досягнення. Тельцям з цього Аркану немає сенсу чекати — зараз відмінний час для підкорення вершин і залучення щасливих змін. Також представники сузір’я можуть розраховувати на підтримку з боку впливової людини.

Аркан «Верховна жриця» говорить про вміння вчасно зупинятися, щоб уникнути проблем. За цією картою Тельцям варто частіше прислухається до себе, щоб вибирати вірний напрямок і спритно йти від пасток долі.

В п’ятницю по карті «Диявол» Тельців чекають випробування. Аркан описує ситуацію, коли через потурання слабкостям і поспіху можна упустити нові можливості і зайти в глухий кут. Представники Знака повинні бути обережні в словах і діях, щоб не накликати на себе проблем.

Близнюки

Аркан «Дурень» говорить про приємні перспективи, які відкриють Близнюкам нові шляхи розвитку. По цій карті важливо віддавати собі звіт в діях і не поспішати, щоб виключити прикрі промахи.

Карта «Місяць» говорить про внутрішні переживання, найчастіше надуманих і безпідставних. Рада Аркана — не довіряти пліткам і чуткам, які можуть завести в глухий кут і віддалити від поставлених завдань.

В п’ятницю по карті «Маг» Близнюки будуть стояти на порозі нових відкриттів. Аркан символізує новий шлях. Наповнений позитивними змінами, а значить, не можна зволікати і сумніватися в собі. Настав час активно працювати над собою, щоб досягти успіхів.

Раки

Карта «Вежа» говорить про зміни, причому стрімкі. Раки повинні бути готові до того, що їхнє життя зміниться, проте лякатися не варто. Аркан вказує на закономірні події, які допоможуть залишити за спиною віджиле минуле і старі цілі.

По карті «Дурень» Ракам не можна покладатися на волю випадку і ризикувати. Радять карти — не боятися змін, але при цьому віддавати собі звіт і обачно вибирати шлях. Удача і везіння чекають тих, хто тверезо оцінює свої сили.

В п’ятницю по карті «Повішений» Раків чекають тимчасові труднощі, вирішити які потрібно відразу ж. Не виключено, що доведеться поміняти тактику або залишити завдання на потім, переключивши увагу на більш просту роботу.

Леви

По карті «Повішений» Левам не варто починати п’ятницю зі справ, які не заплановані або не першорядні. Аркан говорить про ймовірність даремно витратити час і сили, і не просунутися ні на крок.

Аркан «Верховна жриця» закликає представників сузір’я не поспішати. Набуття внутрішньої гармонії допоможе відчути себе впевненіше і з легкістю вибирати вірний напрямок, спритно оминаючи пастки, розставлені долею.

Карта «Ієрофант» обіцяє Левам не тільки серйозних покровителів, а й нові можливості. Раядь карти — займатися плануванням і не забувати про першорядні завдання. Їх виконання допоможе вийти на новий рівень успіху.

Діви

Аркан «Повішений» символізує тимчасову ізоляцію і труднощі, які вийде подолати, якщо проаналізувати ситуацію і вибрати найкраще рішення. Не виключено, що Дівам доведеться на час відкласти деякі справи, щоб виключити недоліки і інші неприємності.

В п’ятницю по карті «Помірність» немає сенсу поспішати. Аркан закликає плавно входити в робочий ритм, обережно оглядатися і не робити поспішних висновків. Рада карти — не витати в хмарах і не обманювати себе, загадуючи наперед.

Завершаючий Аркан «Дурень», за яким Дів чекають приємні події. По цій карті невдачі не будуть переслідувати представників сузір’я, якщо залишатися пильними і обережними. Поспіх і недбалість не допустимі.

Терези

На початку дня по карті «Дурень» Терези повинні бути готові до несподіваного повороту подій. Удача буде на боці тих представників Знака, хто не боїться змін, але при цьому не поспішає з діями і тверезо оцінює свої можливості.

Аркан «Сила» говорить про стійкість і оптимізм, завдяки яким вдасться подолати тимчасові перешкоди на шляху до щастя. Терези зможуть втілити в життя сміливі мрії, якщо будуть рухатися вперед і не звертати уваги на дрібні негаразди.

Завершуюча карта «Закохані», яка символізує швидкі зміни. З цього Аркану Терезам належить зробити важливий вибір, відмовитися від малого. Щоб незабаром отримати хорошу нагороду за докладені зусилля і вміння приймати самостійні рішення.

Скорпіони

Початок дня, судячи з карти «Сонце», буде не тільки позитивним, але і перспективним. Аркан символізує свободу від страхів і сумнівів, удачу і позитивний настрій. Скорпіони зможуть вибирати будь-який напрямок для розвитку, залучати в життя щастя і фінансову незалежність.

Аркан «Правосуддя» вносить в життя ясність. Скорпіони зможуть не тільки оцінити результати праць, а й скорегувати подальші цілі. По цій карті важливо пам’ятати не тільки про відповідальність, а й про чесність. Ці якості допоможуть уникнути неприємностей як в справах, так і в спілкуванні.

Трохи зіпсує позитивний настрій Аркан «Вежа», проте карта не обіцяє проблем. За нею Скорпіони зможуть звільнитися від ілюзій і негативних прив’язок, які заважають приймати правильні рішення і віддаляють від реальності.

Стрільці

В п’ятницю Стрільців чекають неминучі зміни. Аркан «Колесо Фортуни» символізує новий виток життя, до якого потрібно пристосуватися. У Стрільців буде час, тому не потрібно поспішати з висновками і тим більше з діями. Зараз важливо досягти рівноваги і спокійно споглядати, щоб зробити вірні висновки.

Друга карта розкладу «Імператриця» говорить про те, що справи йдуть в гору. Стрільцям важливо нести відповідальність за рішення і не поспішати, щоб в поспіху не забути важливих деталей. Саме з них і буде складатися щасливе майбутнє.

Завершуюча карта «Сонце», що обіцяє Стрільцям відмінні вихідні. Проблеми йдуть на другий план, вивільняється внутрішня енергія, яку необхідно направити в потрібне русло. Аркан символізує нові досягнення, фінансову стабільність і приємні перспективи.

Козероги

П’ятниця, судячи з карти «Вежа», буде не найрадіснішим. Козерогів чекає жорстока реальність, до якої важливо пристосуватися і зняти рожеві окуляри. Насправді Аркан не обіцяє негативу, якщо віддавати собі звіт і не витати в хмарах, намагаючись відгородитися від подій світу за ілюзорними мріями.

Карта «Місяць» відкриває глибинні знання, привертаючи увагу Козерогів до внутрішнього світу. З цього Аркану не можна покладатися на домисли і здогадки — лише на голі факти і увагу до передчуттів. Вони не обдурять і допоможуть вийти переможцями з неоднозначної ситуації.

Завершуюча карта «Диявол», мета якої — застереження. Козероги, якщо будуть неуважні, ризикують оступитися і поплатитися за свою недбалість. Рада Аркана — бути зібраними, обережними та уважними.

Водолії

Ця п’ятниця буде не найпростішим, проте Водолії зможуть зібратися з силами і залучити позитивні зміни. Аркан «Смерть» говорить про важливість залишати минуле за спиною і відмовитися від невдалих цілей, щоб не упускати нових можливостей.

Аркан «Диявол» попереджає про проблеми, які можуть виникнути через високу зарозумілість і недбале ставлення до своєї роботи. По цій карті важливо дотримуватися правил і не відступати від обраної стратегії, щоб не зайти в глухий кут.

Довгоочікувані зміни принесе карта «Колесо Фортуни». Аркан говорить про те, що події будуть розвиватися стрімко, проте від Водоліїв потрібна витримка. Уміння залишатися в стані спокою і аналізувати те, що відбувається вбереже від поспішних дій і провалу.

Риби

«Смерть» в розкладі на п’ятницю — карта звільнення і відродження. Риби можуть попрощатися з бідами і прогалинами, розірвати токсичні прив’язки і почати шлях до щасливого життя.

Аркан «Суд» означає перемогу і завершення труднощів. По цій карті представники сузір’я зможуть поставити на місце кривдників, виграти в судових розглядах і завершити неприємний період життя.

Завершуюча карта «Помірність». За нею Риби можуть не поспішати з діями — Аркан говорить про необхідність знайти внутрішню рівновагу, розставити пріоритети і крок за кроком наближатися до поставлених цілей.

«Не пускаєте, а я все одно попаду!»: Лоліта заповіла розвіяти свій прах в Україні, а іншу частину — спустити в унітаз

Невиліковно хворому Брюсу Віллісу виповнилося 69: Демі Мур зворушливо привітала колишнього чоловіка